Který TV Samsung 50" do 25 tisíc?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jakub Kriebel 19. 3. 2020 22:11

Ahoj,
prosím o radu při koupi televizoru - vůbec se nevyznám v parametrech a tom, co je důležité.
Aktuálně mám Philips 47PFL6877K a žádného kladného slova k této značce snad říct nemůžu. Za posledních několik let opakovaně navštívila servis, chaoticky se ladí, no prostě hrůza. Druhý novější Philips ten už odešel úplně. Proto Philips už ne. Před rokem jsme do rodiny kupovali Samsung UE43NU7452 a zatím jsem nezaznamenal stížnost - proto bych chtěl u této značky zůstat. Dál jsem ale bezradný.

Základní info: Pozorovací vzdálenost bude zhruba 4 metry, sledovat se bude zejména satelitní vysílání, funkce jako běžný televizor pro večerní sledování filmů, sprotu, minimální užití služeb jako Netflix apod. Uhlopříčka max 50" (127 cm) (s velikostí televizoru moc hýbat kvůli omezenému prostoru nemůžu) a cena maximálně 25 tisíc, ideální cenová relace však kolem 15 tisíc a co nejlepší poměr cena/výkon.

Zatím jsem si se díval na tři televizory: Samsung UE50TU8002, Samsung UE50TU8502, Samsung QE50Q60T. Mátě s těmito modely někdo praktické zkušenosti případně můžete mi je doporučit či nikoliv? Budu rád i za jiné tipy a návrhy z řad starších modelů, abych našel ideální televizor v poměru cena/výkon. Děkuji
Naposledy upravil Nick Cave dne 19. 3. 2020 22:39, celkově upraveno 1
Důvod: upraven příliš obecný název tématu
Jakub Kriebel
Kolemjdoucí