TV 70" nebo 75" LG nebo jiná do 25tis.?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Exthaze 23. 3. 2020 00:27

Zdravim,
predevsim bych se chtel zeptat, mel sem pujcenou tuto TV od znameho https://www.alza.cz/70-lg-70um7450pla-d5620851.htm libi se mi na LG ten magicky ovladac, nejaka znacka co ho jeste ma take? Preci jen pro manzelku snadnejsi ovladani.. Kazdopadne nema funkcni Dolby Atmos, kazdy mi rika at vyberu TV s takovou funkci klidne i s technologii nanocell.
Ja tedy osobne bych radsi TV 75" (vejde se akorat) ale 70" take nepohrdnu, akorat tedy mam cenovou hladinu
20-25K ne vic. Pomuze nekdo pri vyberu te top TV? :-) a pokud neni magicky ovladac, da se nejak koupit k tomu? Byl jsem rozhodlej koupit k TV klavesnici a nejakou mysku napriklad na youtube apod.(Pokud to jde)
Necham se poucit.

P.S. tu TV 70" LG jsme meli 15 dni, ted koukam zase na svoje 101 cm LCD samsung :-)) takze se na to uz nejde koukat, rekl jsem si tyden nez objednam :) Pokud teda nezavrou e-shopy apod :)

Diky moc !!!
Naposledy upravil Nick Cave dne 23. 3. 2020 00:30, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu neodpovídající pravidlům
Exthaze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jkmaxfli 23. 3. 2020 09:07

Mám tady vlákno, které je dotazově podobné a nakonec mám tuto tv, kterou zde poukazuješ a za mně jen doporučuji.Ještě minulý týden byl k této TV zdarma soundbar od LG za 4700.- mám ho doma ;-)

Odkaz na mé vlákno a asi pro tebe bude zajímaví konec vlákna.
viewtopic.php?f=1703&t=1306013
jkmaxfli
Junior