LG OLED C9 [mini recenze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Dufi 12. 5. 2020 16:16

Pusti interny player DTS audio cez opticky vystup?
Dufi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 12. 5. 2020 16:23

Ano
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dufi 12. 5. 2020 17:33

Tak nerozumiem, preco mi z LG podpory odpisali ze ma odmedzenie na 5.1. Ani neviem, co si mam pod tym predstavit ... :hm
Dufi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 12. 5. 2020 18:03

No pokud vim tak optika ma nějake datove omezeni a lepši je použit HDMI ARC.

https://cs.qwe.wiki/wiki/TOSLINK
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hakec 17. 5. 2020 05:40

Dotaz na majitele teto televize. Lze se nejak dostat s ovladačem od televize do menu kabelove televize? Tzn. najit si zpetne porad atd.? Vyzkousel jsem co se dalo, ale nic jsem nenasel. Ovladani set top boxu funguje (prepinani kanalu, a zpetny posun aktualniho poradu) ale k dokonalosti a hlavne pouzivani jednoho ovladace bych potreboval tohle :-)
Hakec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miromen4 17. 5. 2020 08:25

To zaleži jakeho maš poskytovatele. A navic v mojem připadě se po prvnim sparovani dalo ovladat jen několik zakladnich funkci a až po uplnem sparovani přes Nastaveni/Připojeni/Konektor zařizeni a dale dle pruvodce mužu teď kompletně ovladat STB nebo AVR pomoci Magic Remote. A třeba ja mam poskytovatele, ktery v tom pruvodci nebyl, klasicky je tam UPC atd., takže jsem dal ručni hledani, kde jsem zadal nazev ne poskytovatele, ale vyrobce STB v mojem připadě Arris, ktery byl nalezen a ovladani se po vyzvě na obrazovce chytlo až snad na 5 pokus, ale pote vše funguje jak ma.
Dalši věc je ta, že Magic Remote ma eliminovano dost tlačitek na přimy vstup či ovladani takže řada funkci je třeba provadět pomoci křižoveho ovladače či přes tlačitko AD/SAP, to jsou ty tři tečky. Takže je to meně pohodlne. Řešit se to da pořizenim klasickeho ovladače.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nadoba 17. 5. 2020 11:39

Jak mohu na LG OLED C9 sledovat kvalitně F1, pokud nemám Sport1 / Sport2 v nabídce operátora? Existuje F1 TV App. Ptal jsem se přímo F1, ale pro LG webOS tahle aplikace F1 zatím není. Máte to někdo vyřešené a v jaké kvalitě?
nadoba
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 17. 5. 2020 12:33

Ja mam stanice Sport takže to neřešim. O te apk F1 jsem nevěděl. V jake je to kvalitě a co to stoji a jsou tam přime přenosy ?
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nadoba 17. 5. 2020 12:48

Sport mám zatím také, ale Skylink mne s*re a hledám alternativu. Přímé přenosy by tam být měly, kvalitu se mi najít nepodařilo. Cena je $27 za rok. Chtělo by to někoho, kdo s tím má vlastní zkušenosti.
nadoba
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 17. 5. 2020 12:52

Pravě, taky jsem moc zkušenosti nedohledal.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nadoba 17. 5. 2020 18:12

LG OLED55C9 je doma a problém. Bez CI modulu hraje DVB-T2 dobře. Po zasunutí CI modulu s kartou Skylink Irdeto začne obraz satelitu i pozemního vysílání občas (jednou za pět vteřin) na chvíli kostičkovat a vypadne zvuk, pak se spraví a tak pořád dokola. Satelitní i pozemní příjem to dělají úplně stejně. Když CI modul vytáhnu, spraví se to. CI modul jsem vyzkoušel ve třech jiných přijímačích a všude všechno funguje bez problému. Setkali jste se někdo s něčím podobným? Chci zajít do obchodu vyzkoušet CI modul tam a uvidím.
nadoba
Junior

Odeslat příspěvekod Mclaren F1 17. 5. 2020 22:28

Ne všechny moduly fungují správně ve všech TV . Nevíme jaký máš. Zkus https://www.lg-store.cz/tv-prislusenstv ... 50305.html
Mclaren F1
Poslední varování

Odeslat příspěvekod nadoba 17. 5. 2020 23:05

Je to tenhle: http://www.mascom.cz/DVBS/Modul/images/ ... TO-CI+.jpg. Poslední aktualizace v roce 2015. Začíná to být jasnější. Zavolám Mascom servis a asi tuším, co se dozvím.
nadoba
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 18. 5. 2020 13:42

nadoba píše:LG OLED55C9 je doma a problém. Bez CI modulu hraje DVB-T2 dobře. Po zasunutí CI modulu s kartou Skylink Irdeto začne obraz satelitu i pozemního vysílání občas (jednou za pět vteřin) na chvíli kostičkovat a vypadne zvuk, pak se spraví a tak pořád dokola. Satelitní i pozemní příjem to dělají úplně stejně. Když CI modul vytáhnu, spraví se to. CI modul jsem vyzkoušel ve třech jiných přijímačích a všude všechno funguje bez problému. Setkali jste se někdo s něčím podobným? Chci zajít do obchodu vyzkoušet CI modul tam a uvidím.

Podívej se do CI slotu, zda tam není třeba ohnutá nějaká nožička atp. Dále pak můžeš vyresetovat celý televizor, ale nechej zasunutý modul s kartou! Pak vše znovu nastav, nalaď, zkus. Taky se zaměř na správné zastrčení konektoru antény a zašroubování satelitního připojení.

Moduly se neaktualizují každý týden. LG by ale mělo být schopno, jako že stejně dá obecnou informaci, napsat, který modul by měl sedět nejlíp.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dufi 20. 5. 2020 16:40

miromen4 píše:No pokud vim tak optika ma nějake datove omezeni a lepši je použit HDMI ARC.


Fajn, tak obmedzenie na 5.1 znamenalo ze nepusti uz 7 kanal. Co mi nevadi, kedze zostavu mam 5.1. Optika fici v pohode, vdaka!
Dufi
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků