LG OLED C9 [mini recenze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod maro2455 15. 4. 2020 09:27

majkom píše:tolko placu pre jednu telku:) ale uz je to tu komplet, dorazil i mclaren:) ja nevim, co chcete za par korun, 55b9 teraz kupis za 23 tisic, to su smiesne peniaze, za to je ten obraz luxusny, pamatuji si jak jsem kupoval v mega akci sony 46ku top of the line a ta sa s tym oled neda ani porovnat, a neni to tak davno, 6 let cca

23k je opravdu nizka cena, to je po odecteni tech bodu z electroworldu? Resp. Za kolik je ted nejlevneji 65”?
Diky a sorry za ot
maro2455
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stani 15. 4. 2020 17:42

mesab píše:stani : https://www.youtube.com/watch?v=Vj_oR91s1BU
Nevím, jestli znáš. Velmi známé video od jednoho z nejrespektovanějších recenzentů na světě pro tvoji informaci.

Díky za to video. No závěry toho experta jsou poněkud odlišné od těch co zaznívají tady v diskuzi, ale třeba to nebude takový expert. :mrgreen:

Jinak: já tyto recenze sice akceptuji, ale pro mě osobně má větší váhu osobní zkušenost. Oni to testují v laboratorních optimálních podmínkách, s optimálními nástroji a prostředky, a ano, dostanou referenční výsledek o té či oné TV.
Ale v žádných těch testech nezkouší věci z praxe, např. SD TV vysílání, přímé slunce, nezmiňují se o tom, že na DO chybí nějaké tlačítko, že v TV nejde něco nastavit, atd., atd.

Já spíše věřím tomu, co reálně vidím, co zjistím, to co mohu otestovat pro vlastní potřebu.

video.jpg

video2.jpg
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
stani
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka