Jakou 100Hz 65" TV do cca 30 000?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Menoty 8. 6. 2020 06:23

Pokud jde o ten fotbal, mě to u tv hisense dělala redukce šumu, co si tak vzpomínám. Stejná TV to sice není, ale problém vypadá dost podobně
Menoty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kultus 8. 6. 2020 06:33

jostal píše:https://forum.avmania.zive.cz/viewtopic.php?style=6&f=1703&t=1288535&st=0&sk=t&sd=a&start=945
Na str. 64 je tip na 20% slevu na Samsungy u Mallu. Po tom by se Q85r přiblížila ke 30k.


Tak to neni o cem, koupeno za cca 31500,- vc. dopravy a zdarma RHA True wireless co se prodaji. Diky moc.
kultus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MrazyC 8. 6. 2020 06:58

Menoty píše:Pokud jde o ten fotbal, mě to u tv hisense dělala redukce šumu, co si tak vzpomínám. Stejná TV to sice není, ale problém vypadá dost podobně
MrazyC
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 8. 6. 2020 08:36

V obchodech to nepisi, ale predpokladam ze je soucasti baleni i One connect box a krome hlinikoveho ovladace i ten klasicky.
kultus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MrazyC 8. 6. 2020 08:46

Ano. Ovladac i one connect

Promiň, špatně jsem to přečetl, má to jen hliníkový ovladač a one connect. Ten klasický u toho nebyl, ale já jsem si během 2 hodin na ten AL zvykl.
Naposledy upravil MrazyC dne 8. 6. 2020 09:49, celkově upraveno 1
MrazyC
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 8. 6. 2020 09:28

OK dik. A jak si s TV spokojeny? Co ten tvuj predposledni "pouze citujici" prispevek. Pomohlo to od Menotyho? Koukam sice jen na F1 ale treba se to nekdy muze hodit. Neco podobneho jsem videl u brachy na 75Q70R, je to humac myslel jsem, ze je to signalem. Ale on to neresi...my ted mame tezce lowendovou plazmu Lg temer bez jakychkoliv vychytavek a AI. A co se tyce pohybu, rozmazani a artefaktu nemuzu rict ani popel, obraz jako takovy je samozrejme bida (cerna, kontrast, odlesky, nastaveni barev...).
kultus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MrazyC 8. 6. 2020 09:43

Ahoj, uvažuji o vrácení zatím a dost vážně, TV by toto měla zvládat, ten návod zkusím odpoledne doma až se vrátím z práce. Filmy z netflixu super, vysílání O2 TV normální také OK, ale sport je to nekoukatelné, je to efekt jako když ti zaostřuje foťák (zkoušeno z aplikace o2Tv a skylink) , nejsem žádný odborník , ale toto se nedá, prostě ti ten trávník zmizí (detail trávy) a zůstane jen rozmazaná plocha a takto se to střídá s každým záběrem kamery nebo zastavním pohybu hráčů. Zkoušel jsem ten samý signál pustit na notebook a telefon a tam nic takového nevidím, takže za mne to dělá TV. Mám doma také 10 let starou plazmu od Panasonica a tam to neznám, ale je to jiná technologie.

Dále co je otravné, že požadém zapnutí TV hledá zdroj pozemního vysílání, a sám se znovu nainstaluje do té spodní lišty, i když ho manuálně dám odebrat. Je to otravné dosti.

Nicméně ohledně vrácení to bude ještě sranda, kupoval jsem na mall.cz, kde je uvedeno že se má TV vrátit SETOS nebo na jeho prodejny v rámci 90 dnů. No a SETOS mi řekl, že toto platí pouze pro zařízení, které koupíš v jejich obchodech tzn. např. na samsung.com kde ale stojí skoro 40lk...:-) Takže teď to mall.cz řeší interně a mají mi dát vědět...
MrazyC
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 8. 6. 2020 09:54

Hmm to zamrzi, tak vyzkousej a uvidis. Byla by to skoda za ty prachy vracet, ale pokud ti to vadi nepomuze ani TV za 150K...mno neni nad osobni zkusenost. Jeste bych zkusil zahranicni fora. Fotbal je jeden z nejoblibenejsich sportu a nejen v evrope, neverim ze to nikdo neresi, pokud je to problem tak ne jednoho modelu.
kultus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MrazyC 8. 6. 2020 09:59

Zkoušel jsem něco hledat a právě nic, nevím jak to anlgicky popsat, opera foam je něco jiného a když zadám fast motion blur problem tak to jsou asi ti "duchové"...

Fotbal je dost pomalá hra,jsem zvědavej až uvidím tenis a hokej:-)
MrazyC
Junior

Odeslat příspěvekod MrazyC 8. 6. 2020 17:43

Tak odzkouseny vsechny rady a stale stejne. Dokonce ted pri blizsim sledovani vidim jakoby svisle pruhy kde se obraz rozostri. Je mozne ze mam fakt spatny a vadny panel nebo je to chyba napr. v tom one connect? Diky
MrazyC
Junior

Odeslat příspěvekod nevo7 8. 6. 2020 17:50

Pozrel som to teraz na mojom, futbal cez kábelovku v HD na CT Sport. Také jemné zaostrovanie sa mi zdalo skôr pri vypnutom Auto Motion, na automatike či vlastnom skôr menej, nič rušivé. Skôr hráči mali takú auru okolo seba pri vzdialenejšom pohľade kamery, pri blízkom nie /sledované kvôli detailom zo vzdialenosti metra/.
nevo7
Junior

Odeslat příspěvekod MrazyC 8. 6. 2020 18:00

Ahoj diky. Ja mam hrace ciste kontrastni. U mne problem s tou travou atd...stale.m
MrazyC
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 8. 6. 2020 18:06

Zkus udělat krátké video, či foto a vlož sem odkaz, resp. foto můžeš přímo.

Dělá to jen u aplikací, nebo i při běžném tuneru, HDMI vstupu?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MrazyC 8. 6. 2020 18:08

Je mozne ze vidim v pamelu svisle pruhy jakoby jine barvy? Ted na jinem programu se to nerozmazava (netrhaji tolik s kamerou) ale zase tma vidim ty pruhy. Dekuji
MrazyC
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 8. 6. 2020 18:15

Ještě jednou - jestli to pouštíš z aplikací, tak si někde u kamaráda nechej ten fotbal v FHD nahrát na flešku a pak si ho doma pusť přes USB v TV. Anebo zkus naladit DVB-T2 a odzkoušej takto.

Jestli Tě tam cokoli prudí a máš možnost vrátit a domníváš se, že nelze nastavit - vrať.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků