Vyber TV 65''-75" (filmy/PS5)

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Duffmancz 19. 6. 2020 20:24

Zdravím prosím o pomoc s výběrem nové TV bude využívána na sledování stažených filmu, , a jakmile vyjde i k ps5
Cenově něco kolem 30tis
Dekuji
Naposledy upravil MgX dne 20. 6. 2020 08:01, celkově upraveno 1
Důvod: Upraven příliš obecný název vlákna.
Duffmancz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maro2455 19. 6. 2020 20:54

Aktualne top nabidka samsung QE65Q85R primo na samsung.cz s 20% slevou vychazi na nejakch 32k.
Zalezi jake stazene filmy, samsung neprehraje nektere stare formaty..
maro2455
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Duffmancz 20. 6. 2020 07:00

Od samsungu jsem se zaprisahl že nic nekoupím :D, jinak co se týká výběru jak je na tom s kvalitou hisense, philips, Sony, někdo tady hodnotil i TCL dobře
Duffmancz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Baf13 20. 6. 2020 07:41

Ten Samsung je za ty peníze luxus, ale jsem tom stejně, přes práh mi už žádný nesmí.

Hisense se nemusíš bát, v poměru cena/výkon patří k tomu nejlepšímu co se dá koupit.
Teď je za výbornou cenu H65U8B s kódem "10TELPLZ20" za 20700,-.
https://www.datart.cz/televize-hisense- ... ibrna.html

Pokud na nákup nespěcháš, tak bych zkusil počkat na Hisense 65U8QF bude mít FALD se 180 zónami, soundbar JBL a může to být hodně zajímavá telka.
https://www.hisense.cz/televizory/65U8QF
Baf13
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Duffmancz 20. 6. 2020 07:47

Koupě bude cca říjen nejspíš ještě nějaké doporučení na něco od Sony a Phillips?
Děkuji za odpověď.
Duffmancz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Baf13 20. 6. 2020 07:54

Od Sony stojí za pozornost jediné až 9ková řada, ale tam je cena za 65" trochu vyšší (v říjnu to může být jinak).
Od Philips Oled, jinak v LCD žádná sláva.
Baf13
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TV_Maniak 20. 6. 2020 09:55

"Vyobcování" značky Samsung pramení obecně z nechuti ke značce jako takové, anebo konkrétní negativní zkušenosti (nekvalita, špatný servis, atd.)? Nic není dokonalé, ale v recenzích nevychází QLEDy úplně špatně...
TV_Maniak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Duffmancz 20. 6. 2020 10:53

Celkem mám nechuť z toho 2019 jsem kupoval rodičům TV Samsung 55 led, sám vlastním samsung s9, předtím s3, já osobně mám Panasonic a ve srovnání TV tak Panasonic přehraje z 50filmu 49, kdežto samsung 1 z 50 :D rozdíl 7 let :D, kvůli tomuto mám averzi vůči této značce.
Duffmancz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 20. 6. 2020 11:11

TV_Maniak píše:"Vyobcování" značky Samsung pramení obecně z nechuti ke značce jako takové, anebo konkrétní negativní zkušenosti (nekvalita, špatný servis, atd.)? Nic není dokonalé, ale v recenzích nevychází QLEDy úplně špatně...

U mě je to jednoznačná objektivní vada na kráse, která se jmenuje PWM. Bohužel to nedávám. Samsung u mě ztratil absolutní možnost volby. A to máme v rodině několik starších TV, které fungují a slouží pohodově už řadu let.

Hodně uživatelů PWM neřeší, nepociťuje problém, OK - kupuje jinak dobré telky Samsung.

A další pohled... hodně mě rozzlobilo, když si známý pořídil špičkový TV Samsung, přičemž se na panelu těsně po záruce zjevil fialový flek, ale servis řekl, že si komplet náklady bude muset uhradit, protože po záruce. Myslím, že zde šlo o projev jakési slušnosti vzhledem k ceně a zjištění pár chvil po uplynutí záruky. Nebylo, pokud se nepletu, ani nabídnuto řešení v podobě výměny panelu s tím, že by si zásah platil. Avšak díl by byl zdarma. Myslím, že by šlo o akceptovatelný kompromis.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Baf13 20. 6. 2020 11:22

MgX píše:na panelu těsně po záruce zjevil fialový flek

Přesně tohle se mi stalo rovněž rok po záruce a také to byla vyšší řada.
Baf13
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 20. 6. 2020 11:31

Stejně si každý druhý kupuje Samsung.
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maro2455 20. 6. 2020 11:47

Duffmancz píše:Od samsungu jsem se zaprisahl že nic nekoupím :D, jinak co se týká výběru jak je na tom s kvalitou hisense, philips, Sony, někdo tady hodnotil i TCL dobře

Jasne, chapu. Ja mam jeste doma jednu hrajicic samsung 7 let starsi tehdy sedmickove rady a ta nemela problem s nicim. Pokud je to ťnyni tak tragicke tak to soudruzi z dalneho vychodu nekde udelali chybu :)
maro2455
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TV_Maniak 21. 6. 2020 07:16

MgX píše: U mě je to jednoznačná objektivní vada na kráse, která se jmenuje PWM. Bohužel to nedávám. Samsung u mě ztratil absolutní možnost volby. A to máme v rodině několik starších TV, které fungují a slouží pohodově už řadu let.

Hodně uživatelů PWM neřeší, nepociťuje problém, OK - kupuje jinak dobré telky Samsung.

A další pohled... hodně mě rozzlobilo, když si známý pořídil špičkový TV Samsung, přičemž se na panelu těsně po záruce zjevil fialový flek, ale servis řekl, že si komplet náklady bude muset uhradit, protože po záruce. Myslím, že zde šlo o projev jakési slušnosti vzhledem k ceně a zjištění pár chvil po uplynutí záruky. Nebylo, pokud se nepletu, ani nabídnuto řešení v podobě výměny panelu s tím, že by si zásah platil. Avšak díl by byl zdarma. Myslím, že by šlo o akceptovatelný kompromis.


Děkuji za obsáhlou reakci. Protože bych v budoucnu rád dal při výběru nové TV přednost jiné platformě než Android TV, zaměřil jsem se právě na modely značky Samsung a Panasonic.
TV_Maniak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod majkom 21. 6. 2020 07:53

Presne tak, samsung s tym pwm peklom co produkuje nesmie domov mne ani nikomu z rodiny...
majkom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Duffmancz 21. 6. 2020 20:38

Ještě poslední otázka jak hodnotíte znacku/kvalitu uvažuji nad
TCL 65C815?
Díky
Duffmancz
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků