TV pro Netflix

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Rakub111 12. 7. 2020 14:47

Dobrý den, už jsem z té přemíry recenzí docela mimo a tak se zkouším obrátit na Vás s prosbou o radu.
Chci TV 55 hlavně pro sledování Netflixu, popř. jiných internetových kanálů (youtube, apod.), se sledováním běžných TV programů přes anténu, kabel, vůbec nepočítám. Nemám Netflix premium, takže mám příjem v kvalitě HD, nikoliv Ultra HD. Mám rád LG a tak jsem si vybral LG 55SM8200, hodně dobře hodnocená v dtestu v ČR i v Německu, popř. 55SM8600 (zatím moc nerozumím rozdílu mezi nimi, resp. zda za cenový rozdíl 4.000 to má smysl). Co vy na to?
moc děkuji za rady a Váš čas
Rakub111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kutil71 12. 7. 2020 15:13

Kutil71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kvok 12. 7. 2020 15:41

Panasonic TX-58GX810E (nebo GX800E)
Hisense 55U7QF
TCL 55C715
SM8600 má IPS panel a lokální stmívání je hodně základní, na kontrastu a úrovni černé to půjde znát a pro filmové/seriálové použití na tom sejde. Z těch mých tipů výše má hisense skvělý poměr cena/výkon, jediné lokální stmívání FALD v této ceně. Nejvíc ze všeho to jde ocenit u HDR obsahu, ale ten je u Netflixu v nejvyšším tarifu.
TX-58GX810E/GX800E/GX820E se momentálně vyprodává levněji okolo 15k, za tu cenu velmi dobrá volba.
TCL C715 zahrnuju kvůli Androidu, na který je aplikace pro většinu streamovacích služeb, co člověka napadnou, navíc přinejmenším na Datartu je k němu teď soundbar zdarma. Pokud ale stačí aplikace panasonicu nebo hisense či případně nevadí pořídit externí zařízení na streamovaní jako nVidia Shield, Apple TV nebo Chromecast, preferoval bych zmiňovaný panasonic či hisense.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rakub111 13. 7. 2020 14:30

Dobrý den,
moc děkuji. Hodně mě láká samozřejmě ta Vaše nejméně doporučovaná, TCL 55C715, právě kvůli Androidu. Bohužel se tady prodává krátce a asi ne moc, protože nějaké recenze, testy, nikde nic a tak mám z toho trochu strach, jestli dělám správně. Překvapila mě teď ale hodně mile cena v Německu (cca 13.000,-), kam to mám kousek, takže zatím můj horký favorit.
Rakub111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 13. 7. 2020 15:09

Tohle je sice vyšší model, ale zas tak veliké rozdíly tam nejsou: https://hdtvpolska.com/pierwszy-najtans ... -qled-c81/
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 13. 7. 2020 15:35

Test TCL C815 se soundbarem od Onkyo a Android TV 9 by mohla během pár týdnů přinést redakce avmania.cz. Snad jsem neprozradil moc :hm
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rakub111 2. 8. 2020 14:25

Dobrý den, jen s odstupem času doplním, že nakonec u mě vyhrála TCL 55C715 a jsem hodně nadšený, obraz je skvělý. TV používám pro jen Netlifx a youtube. Jen nerozumím cenové politice, TV jsem koupil v Německu a ušetřil 5.000,- Kč.
Rakub111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod indeshit 2. 8. 2020 21:18

Jj, Saturn a Mediamarkt to kosej za neskutečný ceny
indeshit
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků