65' cena do 15.000kč

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Filip85 12. 8. 2020 18:55

Tak dnesni navsteva elektra- fiasko nadruhou :D
Prvni bylo Planeo. Po nahozeni ze hledam primo TCL se na me dival divne, ze prej tuhle znacku dostali do prodejen teprve minuly tyden takze to ani neznaji. Tak sem povidal ze se mrknu jinam a pak se stavim. Prodavac se mi venoval hned a rovnou se dival i do PC ze tenhle model Okay nenabizi a ze ho prodavaji jinde.
Druhej byl Datard a tam bych hned udelal personalni zmeny. 10min chodim kolem televizi aniz bych kohokoliv videl. Nakonec sem prisel k pultu. Jedna prodavacka cuci do telefonu, druha se na me podívá a ze co si přeji. Tak ze bych se na tu tv chtel nekde podivat kdyz ji tu nemaji, nebo aspon podobny model. Pani odpovedela ze nevi, ze ji asi neprodavaji. Odvetil sem ze prodavaji. A nebo jestli by mi mohla předvést jak funguje to dopocitavani snimku, u nektere z tv to vypnout jak moc drasticke to bude u tehle velikosti. Tak prej nemohla :D protoze to maji vsechny tv napevno a vypnout to nejde. Dalsi diskuze k tematu neprobehla protoze se otocila na tu druhou a odesla. Tvl :D
No a okay nam prodejnu s elektrem zmenil na nabytek okay :D
Zitra mam po ceste elektro okay, tak jeste mrknu tam. V příspěvku- slevy a akce tady na foru pise uzivatel ze maji slevu 20% na splatkach takze by me vysla ta TCL na 13600, pokud akce dale plati, coz je super.
Pokud to nevyjde ani tam, hold to koupim na blinda pres net a pak se necham prekvapit :D
Filip85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Filip85 3. 9. 2020 09:00

Ahoj, neměl jsem čas dříve napsat. Už jsem byl rozhodnut koupit tu 680 když na mallu mi vyskočila sleva na 660 za 11k. 680 byla stále za 17k takže nebylo co řešit. Kvalita je oproti původnímu monitoru nesrovnatelná :D Pojmenování TV- Naše kráva, sedí úplně přesně :D Chybějící dopočet snímků z kterého jsem měl strach, nějak nepozorujem. Občas (minimálně) proběhnou jemné záškuby když je moc členitý obraz ale na sledování TV, potažmo filmů je to přijatelné. Zkoušel jsem z YT 4k videa a super :) Jen mě zarazil panel, kdy jsem myslel že to bude ten VA, ale dle toho že se na tv dá koukat i pod úhlem 70stupňů a barvy a obraz jsou stejné, usuzuji že to je ten IPS panel. Ale srovnání mezi AV/IPS jsem nikde a nikdy neměl tak je to jen můj laický pocit. Takže za mě a mou rodinu spokojenost a moc díky za rady :tleskani Doporučuji jako nenáročnou obrovskou TV za dobrej peníz
Filip85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod indeshit 4. 9. 2020 09:07

Máš tam VA panel.

Pokud 85 v Tvém nicku znamená ročník 1985, tak my dříve narození moc ty dopočty beztak nepreferujeme :) Dříve totiž neexistovaly a taky jsme na TV koukali bez nich a žijeme :) . Pochopitelně nemluvím za všechny, protože druhému táboru se to zase líbí.

VA neznamená nekoukatelnost z boku. VA i IPS mají 178°, jen u toho IPS jsou y větších úhlů barvy stále lépe syté, tmavé. VA zase poskytuje lepší (ve smyslu kontrast, podání černý a často lepší rovnoměrnosti) obraz při pohledu čelním.
indeshit
Pokročilý

Předchozí stránka