TV, 55 - 60", do 15 tis. Satelit, Netflix, sport

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jirkami 22. 10. 2020 20:56

Zdravím, vybírám TV velikost do 60", nejvíc se mi líbí Philips 58PUS7304. Viděl jsem ji něco nad 15 tis. Kč, ale zde v historii jsem viděl, že byla často i za 13,5 tis. Kč. Další volba je TCL 55C715, která je teď na Alze za 13,5 tis.Kč. Chci Android, programy přes satelit + nějaké Youtube, Netflix, apod. Hodně sleduji sport. Zvuk bych také ocenil lepší. Je z těchto dvou některá vhodnější nebo v této cenové relaci najdu i něco jiného? Díky všem za pomoc a rady.
Naposledy upravil Nick Cave dne 22. 10. 2020 21:57, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu dle pravidel fóra AV mania
jirkami
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod indeshit 23. 10. 2020 08:34

není za 13,5, ale daleko levnější !!!! .... použij k té ONADNES slevě ještě ISIC a bude lehce přes 12 tisíc.
Pokud to chceš na firmu, tak je to nad 10 tisíc, kde už musí bejt vyplněna hlavička. Tam to pak jde ještě lépe, ale už přes jinou firmu než Alza.

TCL zatím ještě nemá FastScan - musíš ručně - stačí znát jen parametr frekvence a rychlosti. Trvá to tak 2 minuty to nastavit. Na druhou stranu má v HDR živější obraz než ta 7304.

S 65C715 se dostaneš na cca 18k, kdyby náhodou - v ALze.
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jirkami 23. 10. 2020 08:52

ISIC bych použil, ale když nemám doma studenta, tak nevím jak by to šlo udělat.
jirkami
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod indeshit 23. 10. 2020 14:52

šlo...na to se neptají...stačí pouze doplnit k účtu číslo isicu a už to pak platí na všechny produkty, kde isic se dá použít - notebooky, telefony apod. Ty sám jako uživatel nemusíš bejt student, na to se nikdo neptá
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Katikakus 23. 10. 2020 16:58

No jo, ale pisou, ze jmeno na isic prukazu mus sedet s jmenem v registraci uctu.
Katikakus
Junior

Odeslat příspěvekod indeshit 23. 10. 2020 19:16

Tak si přejmenuješ jméno...dyť je to jedno...stejně ti pak na kase mohou údaje upravit.
Taky tam mám jméno svého syna, kterej má Isic...když potřebuju svoj nebo firemní, zajdu si na kasu, aby mi to upravili dle libosti.

Nedělejte z toho kovbojku - prostě doplníš isic a koupíš za levnějc v kombinaci s kódem...kdo neche, ať si to koupí třeba za plnou, je mi to buřt :)

-- 23. 10. 2020 20:17 --

Nikdo nic nekontroluje

Prostě to buď rovnou projde nebo ne. Když to projde, automaticky se ti změní ceník - poznáš ...dál se tě nikdo na nic neptá, nic nikdo nezkoumá
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod LMK68 23. 10. 2020 19:37

Jaká je prosím sleva na televize s ISIC kartou na Alza.cz? Děkuji.
LMK68
Kolemjdoucí