Nastavení LG NANO91

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod indeshit 22. 11. 2020 19:36

https://www.rtings.com/tv/reviews - také může posloužit, ale Q80T v US je jiná než Q80T v Evropě.
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod rakepka 29. 11. 2020 16:31

Jako argument proti nákupu LG nano se tu často uvádí testy LG nano86 na The Tech Giant (nechci sem dávat přímé odkazy na you..be.cz). Pokud však někdo uvažuje o vyšších řadách LG nano9... tak jsou přece jen reálnější novější testy od opět The Tech Giant, kde testuje LG 65NANO95. A tu rozhodně nijak moc nehaní. Naopak. LGnano řada 8 má úplně jiný typ podsvícení než řada 9. Edge LED vs Slim Direct LED.
rakepka
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 29. 11. 2020 16:56

Odkaz na nějaký orientační test sem samozřejmě vložit můžeš. Stejně tak, jako odkaz na youtube.com. U odkazů ale nevyužívejte zkracovače.

Pokud narážíš na moji zmínku ohledně některých odkazů, tak důvod k mému vyjádření byl trochu odlišný, než že bychom zde nemohli mít žádný link. To by byla celkem hloupost.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod rakepka 3. 1. 2021 13:44

Mám dotaz ohledně nastavení LG 65NANO91.
1) Jak nejlépe nastavit Trumotion v režimu Standard? Tovární nastavení bylo "Přirozené", dal jsem zatím dle doporučeného nastavení dTestu "Uživatelské" a ruční nastavení De-Judder na 6, De-Blur na 8.
2) Pro Playstationa jsem aktivoval funkci AMD FreeSync. Ale nikde se nemůžu dočíst, která aktivní volba co znamená. Na výběr - vypnuto x vysoký (high) x široký (wide). Jaký je rozdíl mezi high a wide netuším.
Jinak s TV spokojenost, četl jsem recenze, takže jsem znal plusy i mínusy. Jediné nemilé překvapení je ve velké časové prodlevě při přepínání TV programů:-(
Díky moc za názory.
rakepka
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků