Televízor Hyundai FLR 39TS543 SMART

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kakajan 1. 12. 2020 12:45

Dobrý deň chcem sa opýtať máte niekto tv Hyundai.Deti kúpili babičke tento tv . Ešte je u nich a preto sa chcem poradiť aký modul mám kúpiť na kartu Irdeto nejaký fialový Smith alebo nejaký iný.Že to má aj fastscan skylink aké je,radenie a triedenie programov ona nemá internet tak nejaké aplikácie nepotrebuje.Ako rýchlo nabieha tv zo strany?Budem vám vďační.
kakajan
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 1. 12. 2020 21:17

Neznám Hyundai.

Doporučený modul by měl sdělit výrobce/technická podpora. U dobrých prodejců lze koupit modul a v případě problémů ho vyměnit za jiný, fungující. Když nikdo neporadí, začal bych některým ze Skylinkem certifikovaných modulů. Samozřejmě jde i o to, kterou kartu využíváte k příjmu. Jestliže zatím žádnou nemáte, pak POZOR, nově pořizovaná karta už může mít hybridní podobu... je přímo zabudovaná v modulu. Jedná se o jiný systém kódování/dekódování. Stačí mrknout na informace přímo na webu Skylinku.

Jestliže má skutečně Hyundai FastScan, což opět netuším a nemám jak si ověřit, kromě dohledání specifikace na internetu (skutečně ho některé weby uvádějí), pak je vhodné se přizpůsobit řazení, které dodává přímo Skylink. U velkého množství TV se u FastScanu nedají stanice libovolně přeskupit. Jedině tak, že se vloží do případného seznamu oblíbených a seřadí se tam. Jednodušší je, pokud babička bude přístupná novotě, nechat programový list tak jak je a zvyknout si. Je s tím nejméně práce a problémů.

//Jestliže je ještě TV v dosahu internetu, doporučuji ho připojit k internetu a případně nechat aktualizovat. Následně provést obnovu do továrního nastavení, vypnout a odpojit od napájení. Následně usadit u babičky a vyzkoušet.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kakajan 2. 12. 2020 03:25

Ďakujem za podrobnú odpoveď a baby má kartu skylink ice v ab cryptobox400 a crt tv a prestali jej hrať niektoré programy preto jej kupili nové tv.
kakajan
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 2. 12. 2020 15:24

Jestliže má Skylink ICE kartu přímo v nějaké UNI čtečce, je dost dobře možné, že některé stanice již dostupné nejsou. Pak Vámi zakoupený TV, přesně v duchu toho co píšete, stačí dovybavit modulem kompatibilním s kódováním Skylink ICE karty, tj. IRDETO. Důležité je kartu nejdříve správně vložit do modulu a následně při zcela vypnutém televizoru, vložit modul s kartou do TV, a to znovu správně.

Hrubá orientace zde (viz fotky)...
https://avmania.zive.cz/moduly-pro-sate ... r=0#part=1

Modulů se kupuje více, jak jsem psal, měl by se vyjádřit zástupce od Hyundai. Pro experimentování lze zvolit...
https://www.electroworld.cz/modul-ci-irdeto-smith
https://www.datart.cz/MASCOM-Irdeto-CI- ... Ready.html
https://www.omko.cz/modul-smit-irdeto/
Teoreticky i ...
https://www.omko.cz/technisat-technicry ... l-decrypt/
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků