Sony OLED AG8 a problémy s firmware 6.7140

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod martas38 2. 12. 2020 17:31

To je přesně ten důvod, proč nemám rád Android a všichni se mně diví...
iMAC -> Audirvana -> Lotoo Paw S1 -> Campfire Solaris 2020
iBasso DX160 -> Audiosense T800
LG OLED65B9/Vero 4K+ -> Pioneer SX-S30DAB -> Polk S55E
martas38
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 2. 12. 2020 18:09

Burina určitě poznatky sepiš a dej sem. Vypnutí HbbTV se nabízí, a to kvůli častým problémům z nedávné minulosti.

Softwarový problém může samozřejmě způsobit cokoliv. Třeba i Tebou zmíněné nastavení LED. Samozřejmě ne přímo ono nastavení, ale nějaká chyba v softwaru, která se pojí k určité variantě. Ano, pouze teoretizujeme.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Burina 3. 12. 2020 21:52

Včera žádný restart.
Dnes po asi 8 hodinách první restart. A po asi 5 minutách po prvém restartu následoval 2 restart.

Takže jsem úplně vypnul WI-FI připojení.

Tím vypnutím připojení k internetu, jsem bohužel přišel o červené tlačítko - HbbTV.

A jsem zvědav co přinese budoucnost.
Burina
Junior

Odeslat příspěvekod Burina 12. 12. 2020 16:31

Pokračování mého příběhu. :-)

Od té doby co jsem odpojil televizor od internetu nedošlo ani jednou k samovolnému restartu. :tleskani

Problém je tedy na 99procent v tomto.

Teď provedu opět tovární nastavení. A pokusím se nastavit televizor, tak abych na všech stanicích ( asi 200 - UPC - Vodafone - DVB-C ) vypnul červené tlačítko ( HbbTV ), a nechám ho jen na ČT1, a pak budu postupně stanice přidávat. Snad to má SONY nějak jednoduše vyřešené, a pro každou stanici vypínatelné.
Burina
Junior

Odeslat příspěvekod Burina 9. 1. 2021 09:10

Další díl. :-)

Televizor jsem opět připojil k internetu.

V nastavení této modelová řady ( AG8 ) jsem nenašel možnost vypínat červené tlačítko pro každou stanici zvlášť. Lze jen zapnout pro všechny kanály nebo vypnout. Takže je zapnuto pro všechny stanice.

K nepravidelným restartů dochází neustále. V průměru 1x za den.
Vysledoval jsem, že k restartu dochází při sledování PRIMA HD nebo NOVA HD.
Je to však možné, že to jsou programy co jsou nejvíce sledované.

Při sledování NETFLIX, k restartu nedošlo ještě ani jednou.

Reklamovat zatím nebudu, a budu čekat na vydání nové verze firmware. A doufám, že už to brzo SONY opraví.
Na cizích fórech se příspěvky o restartech televizorů SONY stále objevují. Nechápu, že už to firma nevyřeší.

PS: Kdyby někdo věděl, jak vypnout červené tlačítko na jednotlivé stanice pro tento model, tak uvítám návod. Dík.
Burina
Junior

Předchozí stránka