Android TV audio bluetooth dongle

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Shampoo 10. 12. 2020 10:28

Ahoj,

mam televizi Phillips 50PUS7303 s Android TV.
Objednal jsem si sluchatka Sennheiser HD 350BT. Zatim nedorazily, ale pry televize neumi pripojit bluetooth sluchatka.

Muzete prosim doporucit nejaky dongle, diky kteremu dokazu sparovat televizi se sluchatky?

Sluchatka umi BT5.0, aptX.

Mam jeste pripojeny soundbar Yamaha Yas-306, ktery umi pripojit sluchatka pres multiroom. Problem ale je, ze kdyz pripojim sluchatka, tak proste automaticky se soundbar nemutne a nejedou jen sluchatka. Kdyz mutnu soundbar, tak je vse ok, ale kdyz chci treba zmenit hlasitost, tak se soundbar zas odmutne a to muze byt v noci problém, abych nerusil.

Diky moc
Shampoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gustoh 10. 12. 2020 13:08

No neviem ale podla mna 50PUS7303 ma Bluetooth.
Pozri si stranu 29 tohoto manualu.
https://www.download.p4c.philips.com/fi ... fu_eng.pdf
gustoh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Shampoo 10. 12. 2020 15:48

Jo, máš pravdu, ona BlueTooth má, ale prý nemá nějakej audio profil, takže prý nejdou spárovat s bluetooth sluchátky, ale jen nějaké periferie (myš, klávesnice, gamepad).

Zkoušel jsem nějaké čínské sluchátka a ty to opravdu nenašlo (Yamaha soundbar je spároval).

Dneska otestuju bluetooth sluchátka Jebra, jestli budou fungovat.

Pokud ne, přemíšlím, že objednám tohle, ale vůbec netuším, zda to bude fungovat s TV.
https://www.alza.cz//creative-bluetooth ... XcQAvD_BwE
Shampoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gustoh 11. 12. 2020 12:46

Ako si dopadol s tymi Jabra sluchatkami?Sparovali sa Ti?
Keby som mal niekde v blizkosti Bluetooth sluchatka tak ich skusim na mojej 7503.
gustoh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Shampoo 11. 12. 2020 14:23

Bohuzel to fakt nejde.

Ani ten Jebra dongle mi nezafungoval. Takze to proste resim tak, ze se to sparuju s yamahou a holt ten audio stream posila soundbar. Blby je, ze kdyz chci zmenit hlasitost do sluchatek, tak se soundbar odmutne.
Shampoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gustoh 14. 12. 2020 08:06

Tak pozical som si Bluetooth repro a skusil som to.
Na mojej 5 rocnej 43PUS7150 bez problemov a na 49PUS7503 sa to neda sparovat.Ani ich nenajde.V manualy som sa docital ze rada 7503 nepodporuje Bluetooth sluchatka ani repro.
Je to divne a nepochopitelne ale je to tak.
gustoh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Shampoo 14. 12. 2020 09:17

Je to absolutne nepochopizelny, vubec jsem s tim pri koupi nepocital, kdyz to bluetooth ma.
Shampoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gustoh 14. 12. 2020 09:26

Vcera vecer som spravil este upgrade FW na najnovsiu tak to skusim este raz.Ci nahodou.
gustoh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků