LG 2021 [Obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod hawk123 29. 6. 2022 19:14

Aktualizácia prebehla automaticky a zatiaľ nepozorujem nič čo by stálo za zmienku. Zverejňuje LG niekde changelog? Ak optimalizujú načítavanie HDR obsahu v integrovanom prehrávači tak to by bolo super. To je v rámci OS jediná chyba ktorú som objavil. Mne na webos vadí hlavne nemožnosť vypnúť reklamy zadarmo. Za tú cenu čo sa tie TV predávajú by to mohli LG a YouTube dohodnúť nech majú vlastníci doživotné predplatné YTB premium nech to ide bez reklám. Pre mňa je ten ich systém jediným zdrojom reklám ktoré doma vidím.
hawk123
Junior

Odeslat příspěvekod Honza Kr. 29. 6. 2022 22:39

Podivej se na instagram do stories kanalu thetechchap Tom tam rika, ze jeho LG G1 je ted o dost rychlejsi diky updatu webos. LG C1 by mela mit stejny procesor.
Honza Kr.
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 29. 6. 2022 23:00

Honza Kr.: uživatel píše, že po aktualizaci zrychlení nepociťuje a ty mu píšeš, aby si někde přečetl, že to rychlejší má :D
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ondra P 30. 6. 2022 04:49

Ale on je jeden z nejvetsich tech youtuberu, tak proc mu neverit. Me samotnymu to prostredi taky prijde rychlejsi. Hlavne ta horni lista se nacitala nejdyl a ted je pryc.
Ondra P
Junior

Odeslat příspěvekod hawk123 30. 6. 2022 04:59

Zapnutie TV sa mi zdá byť trocha rýchlejšie ale možno len placebo(quick start+ vypnutý). Posúvanie v hlavnom menu kde sú aplikácie je rovnako ako predtým také trocha zasekané. Aplikácie sa spúšťajú rovnako rýchlo. Inak povedané že nejaký "Tom" tvrdí že to ide rýchlejšie môže znamenať len jedno. Ja mám nainštalovanú len aplikáciu YouTube. Ostatné som odinštaloval čiže systém nemám zahltený. Ale som spokojný s tým ako to šlo predtým aj teraz.

Náhodou niekto nevie že ak nemám zaregistrovaný LG účet tak aplikácie sa mi aj tak aktualizujú automaticky? Spomínam si že v YouTube appke mi zopár krát zblbol zvuk po zapnutí videa. Hneď po zapnutí z reproduktorov liezli také divné ostré, šuchotavé zvuky ale vždy pomohlo vrátiť sa do menu s videami a znova spustiť. Teraz tak rozmýšľam či na to nie je update a musím aktualizovať appku aby sa to opravilo. Ak niekto vie tak vďaka. Môžem na oplátku dať trik ako vybabrať čiastočne s reklamou v YouTube appke. Prehrávajú sa štandardne 2 reklamy a neide v prvej sekvencii preskočiť. Treba počkať kým sa prehrá prvá reklama a hneď v prvej sekunde ako naskočí druhá reklama stačí stlačiť tlačidlo späť čiže sa vrátiť do menu s videami. Potom hneď potvrdiť stredným tlačidlom a druhá reklama sa už neprehraje a hneď ide video. Niektoré tie druhé reklamy sú dlhé aj takmer pol minútu čiže tento trik je možné spraviť za 2 sekundy a môžem hneď pozerať video. Ja sledujem YouTube každý deň a myslím že tento trik mi už ušetril možno aj zopár hodín života :D
hawk123
Junior

Odeslat příspěvekod Honza Kr. 1. 7. 2022 02:08

Jenom říkám co tam ukazoval a říkal borec z techchap. Náhodou jsem na něho narazil, tak jsem hned šel aktualizovat svou televizi. LG G1 by měla být v podstatě stejný tv jenom vyšším jasem. Osobně mi taky nepřijde nějak drasticky rychlejší ale menší změna je fajn. Ideální by ale bylo, kdyby šlo odstranit tu lištu oblíbené, když je to akorát reklama a nic z toho mě nezajímá a už vůbec není oblíbené.


Je tady někdo, kdo využil cashback od LG? 22.5 jsem udělal registraci a doteď jsem nedostal peníze. Psali tam do 40 dnů prý. To jako čekají na poslední den nebo je něco špatně? Podělte se o své zkušenosti.
Honza Kr.
Junior

Odeslat příspěvekod Ulrico 2. 7. 2022 15:56

@Honza Kr.: Ano, využil jsem cashback na C11. Registraci jsem dělal 1.5., ještě týž den byla schválená a peníze přišly 29.6.
Cashback odesílají do 40 pracovních dnů = cca 2 kalendářních měsíců od registrace.
Ulrico
Junior

Odeslat příspěvekod hawk123 2. 7. 2022 18:37

Honza ak si už za limitom toho čo garantujú tak použi svoje údaje o kúpe a pošli to LG podpore. Ja som kupoval LG C1 skôr čiže netuším čo a jak ohľadom tohto. Pozerám že pomerne slušná suma čiže určite sa oplatí aspoň skúsiť kontaktovať ich, nič nestratíš a môžeš len získať.
hawk123
Junior

Odeslat příspěvekod Ondra P 4. 7. 2022 21:23

Nevíte někdo jak nejlíp zrcadlit obraz z mobilu v televizi? Zkoušel jsem nějakou appku od LG ale moc dobře a rychle to nefunguje. Mám LG oled C1.
Ondra P
Junior

Odeslat příspěvekod Honza Kr. 4. 7. 2022 21:47

Tak jsem ted psal na email co byl v registraci a prekvapive prisla odpoved asi za 10 minut takhle vecer. Ze je vse v poradku a do 40 dnu prijdou. Je tam napsano "pracovnich dnu", takze co jsem pocital je tech 40 dnu asi 15.7. Tak uvidime. S vikendy by to uz byla pres 40 dnu.
Honza Kr.
Junior

Odeslat příspěvekod Ulrico 4. 7. 2022 22:07

@Honza Kr.: No však jsem ti to psal, že 40 pracovních. Je to v emailu potvrzujícím registraci. Já dělal registraci 3 týdny před tebou a peníze mi přišly 29.6.

-- 4. 7. 2022 23:11 --

@Ondra P.: Tak záleží co máš za mobil. Já mám Samsung, tam v panelu rychlého spuštění vyberu SmartView a funguje to dobře.
Ulrico
Junior

Odeslat příspěvekod Ondra P 4. 7. 2022 23:16

@Ulrico
Já mám poco f2 pro na androidu 12 a výkonu má taky na rozdávání. Ale možná něco dělám špatně.
Ondra P
Junior

Odeslat příspěvekod Ondra P 30. 7. 2022 18:49

Co rikate na tohle video, rika tam neco o prenastaveni cerne po tom co se tv trochu rozehraje.
https://youtu.be/W1fQRIdT_tE
Ondra P
Junior

Odeslat příspěvekod Ondra P 26. 8. 2022 15:12

Cau, mohl by mi nekdo poradit. Podporuje LG C1 pripojeni soundbaru pomoci tohoto kabelu? Nemuzu to tam vic narvat do konektoru, aby fungoval zvuk.Mel jsem ho zapojeny v Samsung qled tv taky z roku 2021 a tam byl konektor s takovou zapatkou dvirkama. Tady je jenom neco s napisem optical digital audio out. https://www.mall.cz/opticke-kabely/prem ... tEQAvD_BwE

Jeste doplnim je to ten konektor vlevo dole co je na fotce. https://i.rtings.com/assets/products/PW ... -large.jpg
Ondra P
Junior

Odeslat příspěvekod eiben 26. 8. 2022 17:52

na soundbaru HDMI nemas? Nejlepsi pripojeni
eiben
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků