Projektor Blitzwolf bw-vp4

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Mr.Orel 21. 1. 2021 18:42

Ahoj,
nemáte s ním někdo prosím nějaké zkušenosti?
Kód: Vybrat vše
https://www.banggood.com/BlitzWolf-BW-VP4-Full-HD-3D-Portable-DLP-Projector-Android-7_1-with-1080P-4K-Resolution-Active-Wireless-Same-Screen-Home-Outdoor-Theater-Projector-p-1671571.html?cur_warehouse=USA&ID=47757&rmmds=search

Nějaké mínusy atd...
Pokukuju po něčem, čím bych sousedovi vyřešil promítání a za tu cenu se mi to zdá fajn.Má to i bluetooth, takže repro by se vyřešilo soundbarem a tím přicházím vlastně k záměru.
Projektor může být něco málo přes 3 metry od stěny položený na stolku.Z těch tří metrů vyjde 100" uhlopříčka, což si kamarád +- žádá.
Na strop nelze vrtat, nebo lze, ale už vůbec nepřichází v úvahu natažení kabelů audio, takže proto ten stolek.
Co se týče financí, původně jsem mu chtěl navrhnout Optomu HD144X, ale to odmítl, protože ještě musí koupit nějaké repro a musíme nějak upravit /vytvořit promítací plochu a dneska s koronou za zády nechce moc utrácet.
Víc mě teď už nenapadá, každopádně za každý názor budu jen rád, ten Blitzwolf není pevně daný.
Zatím díky :-)
Mr.Orel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PaulPaul 17. 2. 2021 20:42

BlitzWolfa bych určitě nebral, čínská noname šílenost s nesmyslnýma parametrama, se kterýma nebude divák spokojen, nikdo to nepoužívá a za x měsíců zařízení přestane fungovat.

Něco podobného je Xiaomi Mi Smart Compact Projector, s rozdílem, že to je značka a má to i uživatele. Nutné mrknout na recenze, umístění projektoru může být problém, Android taky zrovna není žádný terno a divné dálkové ovládání. Přemýšlím o něm, ale chtěl bych to vidět na živo před koupí. Z německého Ebay se dá sehnat asi za cca 9 000 Kč funglovka, což jde :) V našich eshopech okolo 12 tisíc Kč, tady už je asi lepší ta levná optoma nebo něco podobného.
PaulPaul
Kolemjdoucí