TV 55" pomoc s výběrem favorita

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod honza.c 25. 1. 2021 22:15

pokud ty TV srovnavas "side by side", tak rozdily budou hodne viditelne. Ja tu Nano videl na zivo a takovy rozdil i oproti drazsim TV tam urcite nebyl. Rozdil v cerne ano, ale za predpokladu, ze se na telku nekoukas v naproste tme, tak te i ta cerna rozhodne neurazi. Kdyz jsem kupoval tu mou IPS, tak jsem myslel, ze to bude fakt bida a nakonec jsem si oproti starsi VA (TX-65EX603E) obrazove polepsil ve vsech smerech, takze bych si IPS tolik nebal.

A pokud si fakt nejses jistej, tak kup rovnou Nano a nejakou z vyse doporucovanych, doma vyzkousis a jednu z nich vratis :)..
Naposledy upravil honza.c dne 25. 1. 2021 22:24, celkově upraveno 1
Stream DK: Apple TV 4k,Zidoo z9s
Audio DK: Denon avr-x2500h-5.1.2 QA 3010+3090c,SW Proson rumble r-10
Audio PC: Aune x1s, iLoud Micro Monitor, HD58x
Video DK: Epson TW9400+110'' 5D MP/HDR HiViGrey acoustic
honza.c
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod storm 25. 1. 2021 22:17

Na netflixu je dost obsahu pouze v originálu s titulky, tak si dej pozor na dost velký blooming. Vyzkoušej si to na prodejně
storm
Junior

Odeslat příspěvekod mesab 25. 1. 2021 22:18

Míra

snad neporuším pravidla, když tak smažte. Míro vřele doporučuji si prostudovat také : https://www.parabola.cz/forum/topic-101738/
mesab
Junior

Odeslat příspěvekod MíraMíra 25. 1. 2021 22:39

Všem díky za rady a postřehy. Mrknout na prodejně, by bylo samozřejmě nejlepší, ale to je teď bohužel problém.
Snad ty jejich nanocelly nebudou zas takovej průšvih. Jinou ips v podobné cenové relaci asi moc nemá smysl vymýšlet. Jedině se vykašlat na pozorovací úhly, vzít teda nějakej va panel, ale zas to bude lepší jen přímo před tv a jinak vlastně horší. No nějak to dopadne.
MíraMíra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mesab 26. 1. 2021 22:46

MgX píše:Tak něco objednej, budeš-li nespokojen, v nejhorším vrátíš. Ne, taky to nemám rád, ale rozhodně lepší, než se pak pět let trápit.

Pamatuj na viz výše
mesab
Junior

Odeslat příspěvekod MíraMíra 27. 1. 2021 16:13

Tak 55nano90 čeká na prodejně. Ještě nebyl čas vyzvednout a v pátek je poslední den, než by stornovali objednávku. Tak mám ještě dva dny na hledání lepší alternativy. :)
Nějaký nápady kolem těch +- 17000 Kč? Neví někdo o nějaká dobré akci? Všiml jsem si, že občas se tu objeví i informace o budoucí akční nabídce, to by taky mohlo pomoci. :D
MíraMíra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robsik 27. 1. 2021 18:02

lonsky model, vystavená OLED - nikdy bych nevzal, GZ950e má problém s wifi
robsik
Kolemjdoucí

Předchozí stránka