43" - cena do 21000,- Žádám Vás odborníky....

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 25. 1. 2021 22:01

Jansic loňské modely se vyprodávají už nyní. Což je vidět na e-shopech ve snížení cen. Sem tam se dá koupit opravdu zajímavý televizor za podstatně přijatelnější peníz, než před pár měsíci. Nicméně jestli to nespěchá, asi bych trochu vyčkal. Kde hledat informace a rady víš, takže stačí se občas zastavit a mrknout, kdo co píše o nových modelech. Pak přijdeš na to, zda honem reagovat nákupem výběhového typu, který ještě je v prodeji, anebo si počkat na slevovou akci u nového. Ona je to taková loterie. Může dojít ke změně kurzu, může být problém s výrobou panelů, může a může... takže nelze jednoznačně tvrdit, že zítra bude líp a taky, že bude levněji.

Nicméně platí jednoznačně. Dnes se jako dospělé modely považují všechny od 55" výš. Tudíž u nich je výběr širší, telky najdeš ve vyšší kvalitě. U menších televizorů je dosti často více kompromisů.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SSakul 26. 1. 2021 00:33

Pokud by vlezla aspoň 49" a netlačí čas, tak je dost možné, že by se třeba do 21k dala sehnat i Sony 49XH9505, což už je defakto LED highend od Sony (Proti větším úhlopříčkám xh9505 nemá akorát filtr na širší pozorovací úhly, ale zas má díky tomu ještě vyšší kontrast )
SSakul
Junior

Odeslat příspěvekod Jansic 26. 1. 2021 09:02

Jo jo, loterie to je dycky, uvidím, hledat zde rozumné info budu dál tady i jinde, byl jsem hodně překvapen co se za pět let změnilo na trhu TV. Dík ;-)
Jansic
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků