Tv 55 palcov LED

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Kaarci 2. 3. 2021 19:44

Neplánujem sa hravat, mozno v buducnu ale pri rodine to ide tazko.
Kaarci
Junior

Odeslat příspěvekod michalko58 3. 3. 2021 07:24

Ak chces Oled, tak samsung ide z kola von. Z tych troch zostavajucich to mas obrazovo +- rovnake (ano, miestni odbornici tvrdia, ze Panasonic ma najlepsie nastaveny obraz hned z vyroby, ale to nie je nic, co by sa nedalo nastaveniami upravit).

V suboji systemov je funkcne jednoznacne najbohatsi Android, ci uz vdaka velkemu poctu IPTV aplikacii, VLC, Kodi, alebo SmartYoutubeTV (=YT bez reklam, ktore su stale castejsie a otravnejsie na klasickom YT). So stabilitou je AndroidTV na tom dobre, toho sa bat nemusis.
WebOS od LG tiez nemusi byt zly, ale aplikacii a moznosti oproti Androidu ponuka menej (mam s nim iba par minutovu osobnu skusenost).
S OS v Panasonic osobnu skusenost nemam ziadnu ale tam si plne odkazany na aplikacie vyrobcu a neviem aka je tam ponuka tych aplikacii.

Ostatne plusy ako Ambilight a 5 rokov zaruky ponuka iba Philips, je ale aj najdrahsi z nich. Ja osobne by som volil ten, ale moj nazor je zaujaty v tomto smere, lebo sam Philips vlastnim, Ambilight sa mi paci a AndroidTV tiez.
Taktiez si pisal, ze mate UPC, cize by ti priamo v TV malo ist HorizonGo od UPC (Android), ale neviem ci ma rovnaku skladbu programov ako klasicke UPC.
michalko58
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků