Philips 50PUS8505 - špína pod sklem

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jirka_ 9. 7. 2021 14:41

díky za info, je dobré vědět, že když přijde řada na servis (navíc mimo zákonné 2 roky), tak funguje bez problémů
ad převoz vlastními silami - někde jsem četl, že minimálně plazmy by se měly převážet pouze ve vertikální pozici - platí to i u ostatních TV?
Jirka_
Junior

Odeslat příspěvekod solfan 9. 7. 2021 16:36

ja mam klasickou LCD a urcite zadne vertikalne vozeni. normalne jsem to hodil do auta :-D, ale nechal jsem si ty polystyreny. kazdopadne si myslim, ze i bez nich by to slo, pripadne se mozna da predem domluvit se servisem, jestli nemaj na pujceni plystyren na prevoz. ale myslim si, ze kdyz se vypodlozi aby se nekroutila, tak vydrzi v pohode.

a k servisu - stacil ten certifikat, ktery philips vydava jako doklad o 5ti lete zaruce a na zaklade toho opravili. mozna jim to prislo zabavne, ze to resim mesic pred vyprsenim, ale nerekli ani pol slova :-)
solfan
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka_ 9. 7. 2021 16:59

super, díky za info
Jirka_
Junior

Odeslat příspěvekod storm 9. 7. 2021 17:01

Vertikálne pozice je kvůli tomu, aby se ti nezlomila nebo se neprohla víc než je zdrávo. POkud bude ležet na rovný ploše, nevadí to, pokud si tedy zase nepoškrábeš display, ale pokud ti bude stat jen na krajich, muze ti ve stredu prdnout
storm
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 14. 7. 2021 20:18

Dovolím si vrátit se k tomuto tématu. Byť mám dlouhodobě problém s názory některých diskutujících a jejich formou jakési neurvalosti, zde bohužel platí, a to jednoznačně, že když mohu vadnou TV vrátit, tak to udělám. Každé jiné řešení může být o menších/větších problémech, které se absolutně nevyrovnají případnému problému s nabalením a odvozem.

Co se týká mušek pod krycím sklem, svého času tady na to bylo poměrně obsáhlé vlákno... mám ten pocit.

Nemám potřebu vyvolat hádku a přestřelku. Píšu to pro ostatní čtenáře, kteří také mají problém a také zvažují, co dělat. Mám-li možnost vrátit vadnou věc ve 14 denní lhůtě po zakoupení, udělám to. Hotovo. Každá diskuze, že to a to je lepší, protože, je nadbytečná. Pak je zbytečné se ptát, co a jak dělat, nedělat. Nechť si ho tedy uživatel řeší po svém a zbytečně se neptá.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Jirka_ 21. 7. 2021 17:16

Tak mi dnes dorazil nový kus. Aby to nebylo jednoduché, tak po zprovoznění TV jsem objevil na obrazovce světlý bod (viz. příloha). Tušíte, o co jde? Bojím se, že bude asi následovat třetí pokus, pokud se neukáže, že jde o nějakou blbost, které se lze snadno zbavit:(((
Přílohy
5055C2E7-DE1C-4F12-83AA-BD8F5DCEE16F.jpeg
Jirka_
Junior

Předchozí stránka