PHILIPS 65PUS9206 - Tipy, triky, nastaveni

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod konevki1x 31. 7. 2021 15:35

V pondeli by me mela dorazit tak napisu hodnoceni
konevki1x
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod storm 31. 7. 2021 17:45

Tak jsem se koukal na nejaky info a celkem se informace rozchazí, tak jsem zvědav.
storm
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod konevki1x 1. 8. 2021 07:41

Je to tak ty informace jsou tak trochu zavadejici. Ja jen doufam ze plati to ze tam bude VA panel a FALD. Pouzivam v loznici 50PUS7304 s VA panelem a naprosta spokojenost.
Chvili jsem premyslel o 55OLED806 ale muj skleneny obyvak neni pro OLED TV to prave orechove.
Pri vyberu TV pro me byla priorita VA panel ambilight (mam uz udelany obyvak s HUE lampami na propojeni s TV) a android (pouzivam kodi a veskery multimedialni obsah mam ulozeny na NASu)
konevki1x
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 1. 8. 2021 21:54

Kdo kdy kde tvrdil, že 9206 má mít FALD?
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod konevki1x 2. 8. 2021 13:24

Oops pardon znovu jsem to projizdel a prekoukl jsem se FALD ma mit pouze 65PML9506 mini led tv.

Puvodne jsem i o te miniled premyslel ale 51k se mi zdalo dost za tv kazdopadne jestli s 9206 nebudu spokojeny tak mi nic jineho nezbyde nez vzit tu 9506
konevki1x
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michalko58 2. 8. 2021 19:26

Ja byt tebou risknem tu Oled :-)
michalko58
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod konevki1x 2. 8. 2021 20:38

Takze jentak v rychlosti prvni poznatky.

Android - bez problemu - svizny zadne padani testovano youtube, kodi, spotify (jak jsem psal jiz mam cca 2 roky 50PUS7304 a naprosta spokojenost svizny bez padani)

Obraz - zatim jsem moc netestoval nebyl moc cas ale HDR pozna a obraz nebyl nejhorsi i kdyz 4k zdroje v hevc budou zrejme vypadat slusne na vsem ale tady si jeste budu hrat a zkouset

Ambilight + Hue - pouzivam 5 svetel a proste uzasne oproti 7304 daleko rychlejší odezva hue lamp pri zmene barev u 7304 byl delay coz bylo nekdy i rusive obvzlast u marvelovek

Ovladac - oproti 7304 luxus nadherne podsviceny ze i slepy musi videt co macka, trosku rusive jsou tam ty reklamni tlacitka rakuten, primevideo atd ale to uz je dnes standart u vsech ovladacu. Trosku me mrzi absence laseroveho ukazovatka jako ma LG.

Zvuk - slysel jsem to jen chvilku protoze decka rozjeli karaoke a nechteli me moc k tv pustit :-) ale co jsem tu chvilku slysel tak urcite lepsi nez standart takze to 2+1 zni trochu lepe.

Takze prvni dojem celkem kladny v pristich dnech bude vice casu na testovani a nastavovani.

Pokud by nekdo mel dotaz pripadne tip na odzkouseni sem s tim :-)
konevki1x
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MYCHAL S TVRDÝM 3. 8. 2021 06:13

Pokud byste tuhle tv někdo chtěl mám ji v Alze rezervovanou do 8.8 za cenu 23990. Teoreticky by šla přepsat objednávka na jiné jméno, adresu. Alza dala blbou cenu a než to opravili já to stihl objednat- zatím jsem ji neplatil
MYCHAL S TVRDÝM
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Loiza666 23. 10. 2022 15:13

konevki1x píše:Oops pardon znovu jsem to projizdel a prekoukl jsem se FALD ma mit pouze 65PML9506 mini led tv.

Puvodne jsem i o te miniled premyslel ale 51k se mi zdalo dost za tv kazdopadne jestli s 9206 nebudu spokojeny tak mi nic jineho nezbyde nez vzit tu 9506


chtěl jsem se zeptat na zkušenosti s PML9506. Díky
Loiza666
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků