Nová TV 43"

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod nemarek 18. 10. 2021 11:06

Ahojte,

vyberal som TV pre rodičov. Kúpili sme LG OLED48A. TV sme zapli, nastavili, zrazu TV urobila taký zaujímavý zvuk a viac nešla. Od prvého zapojenia to boli asi dve hodiny. V obchode žiadny problém, ale na novú by sa čakalo minimálne dva týždne tak nám vrátili peniaze. Rodičia vraveli že sa im aj tak zdala veľká tak by chceli menšiu.

Tak vyberám teraz 43". Pozeral som že jedna z najlepších je v tejto veľkosti SONY KD43X85, ale stojí toľko čo 55" OLED. Potom je tu Samsung QE43Q60.........resp. viete mi povedať aké sú rozdiely medzi modelmi QE43Q60, QE43Q64, QE43Q65. QE43Q67? Prípadne aký iný model by ste v tejto veľkosti odporučili? Podmienky sú max 43", signál je Orange TV, žiadne hranie sa na TV nepotrebujeme. Vopred ďakujem
nemarek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 18. 10. 2021 11:31

Oprav si název vlákna dle pravidel.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nemarek 20. 10. 2021 06:20

Len malé zhrnutie:

Jakou televizi do 20 000Kč? - názov vlákna v poriadku (uvedená iba cena)
Vyber smart televize 32'', do 6000, - názov vlákna nie je v poriadku (uvedená cena aj veľkosť)
Jakou Philips 65'' ? - názov vlákna v poriadku (uvedená veľkosť a značka, zakladateľ vlákna očividne vedel akú značku chce)
Nová TV 43" - názov vlákna nie je v poriadku (uvedená veľkosť, značku neviem, kvôli tomu som sem písal a chcel si nechať poradiť)

úloha: podľa dvoch vlákien ktoré sú v poriadku, upravte tie, ktoré nie sú.
nemarek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 20. 10. 2021 10:57

Takže druhá možnost. Zvol si nový, konkrétní název vlákna, ten mně pošli do SZ a následně se Tvé vlákno znovu otevře.

Děkuji za pochopení.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků