TCL C728 - první dojmy

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod rbcll 24. 10. 2022 20:15

tombas píše:A to lokální stmívání jsi zkoušel zapnout? To by mělo výrazně pomoct.

mam c728, ako local dimming zapnem? nemam to v nastaveniach, myslim ze to teda je zapnute furt, ale nie som si isty
rbcll
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 24. 10. 2022 21:15

Nevím, jestli je to uživatelsky nastavitelné, ve specifikaci výrobce je uvedeno, že micro dimming má, ale pokud to není v menu, tak je to asi řízeno automaticky bez možnosti deaktivace nebo úpravy.
Nebo to možná není dostupné u všech obrazových režimů
https://www.youtube.com/watch?v=3e-As2iPpGM
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rbcll 26. 10. 2022 19:23

tak to mam, akurat sa to vola Micro contrast
rbcll
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod epidot 27. 10. 2022 14:45

Micro contrast jsem u sebe nenašel (65C728) Máš rozhraní v angličtině ?
RME ADI-2 DAC FS + Denon AH-D9200 / Onkyo TX 8270 + Denon AH-D7200 + Polk Signature Elite ES55
Sennheiser Momentum TW4
epidot
Junior

Odeslat příspěvekod Ryco 8. 2. 2023 20:06

Ahoj,
mám 7 měsíců 55C728, dnes odpoledne sem ji jako každý jiný den ovladačem vypnul, a večer už nejde zapnout. Tak sem ji odpojil od elektřiny, zapojil znovu, televize se zapla, proběhl load TCL loga a následně začne načítat android a ten loaduje klidně 30min a televize zůstane freeznuta v tomto loadu. Zkoušel sem vše možné, co google radil, nechat vypnuté déle, 30 držet powerbutton na TV a poté zapnout, ale TV na nic reaguje.
Budu řešit se servisem, jen jestli se náhodou s tímto někdo nesetkal.
Podle mě nějaký SW problém.
Co mě zaráží TV nemá RESET BUTTON, takže HW reset nejde provést, pokud se nedělá přes power button.
Ryco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 9. 2. 2023 07:25

U rodičů máme TCL 43C725 více než rok a podobný problém jsme nezaznamenali. Zjevně nepůjde o systémovou chybu, ale prostě o smůlu na vadný kus.
Předpokládám, že v záruce vymění celou základní desku.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků