TV Philips 5 letá záruka

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod jardadts 24. 6. 2022 20:01

Ahoj,

Philips nabízí u některých prodejců 5 letou záruka na TV ,ale zatím jsem nenarazil na příspěvek kde by někdo popsal jak to reálně funguje . Bohužel ,měl jsem tu "smůlu", že se mi na Philips 65PUS7601 objevila vada na displeji a musel jsem tuto reklamaci podstoupit :-) . Mohu vám tedy napsat jak taková reklamace dopadla:

Datum nákupu červen 2017 za 49990Kč
Reklamace dne 13.6.2022 . 15.6 mi volali z servisu ,že je to neopravitelné a Philips mi nabízí novou TV , model 65PUS8506.
To jsem odmítl s odkazem na tento bod záručního certifikátu:
ECP budou zahrnovat opravy, výměny ekvivalentního produktu, zakoupené produkty zapsané v ECP v případě vad a poruch při běžném používání. Je-li výrobek nahrazen novým, produkt má standardní zákonnou záruku 24 měsíců.
Původní TV byla 100Hz s FALD a nabízená TV jen 50Hz ,navíc v úplné jiné cenové kategorii.
Za hodinu mi volali z servisu ,že mi Philips nabízí 65OLED806 . Tuto nabídku už jsem akceptoval a ještě jsem je požádal o model 856,který mi víc vyhovoval kvůli stojanu .
23.6 jsem si v servisu vyzvedl 65OLED856 (aktuální cena 35-40tisíc) s 2 letou zárukou .
Za mě tedy naprostá spokojenost. Kdybyste reklamovali tak buďte připraveni na možnost nabídky nové TV. Nastudujte si modely ,které jsou aktuálně v nabídce a trvejte na ekvivalentním produktu.
TV Philips 65OLED856 , Sony UBP - X800 , Yamaha RX-A 2070 , Apple TV 4K,Focal Aria 948
jardadts
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 24. 6. 2022 21:55

Díky za informaci. Trochu zamrzelo, že ses musel sám ozvat, aby Ti byl nabídnut adekvátní produkt.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod michalko58 26. 6. 2022 12:30

Tak toto je parada. Sice to na teba skusili (ludska chyba/zamer?) a asi im to tak u vela neznalych ludi prejde, ale nakoniec si vobec neobisiel zle.
michalko58
Mírně pokročilý