Poraďte nejlevnější TV s AirPlay

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 6. 2022 10:51

Pro známou sháním co nejlevnější TV (nemá moc peněz), která podporuje AirPlay. Nic jiného umět nemusí, jedno kolik má kanálů a jaké další funkce, jediné, co na ní bude dělat, je zrcadlit obsah svého iPhone (na které si bude spouštět filmy). A chce to bezdrátově, ne připojovat kabelem.

Čistě teoreticky by šla i použitá, pokud to bude v Praze a bude si ji moci vyzkoušet, ale zatím se poohlíží po nové.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy Kraus 27. 6. 2022 12:56

nech pozerá tv značky LG,konkrétny model sa mi nechce hľadať
Andy Kraus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 27. 6. 2022 18:05

Myslím, že je poměrně jednoduché vyfiltrovat nejlevnější AirPlay ready TV… třeba od LG. Nicméně AirPlay mají i další výrobci.

Pokud jsou požadavky jen nejnižší cena a AirPlay… není co řešit. Samozřejmě doporučuji TV koupit přes než pro případné vrácení.

Ještě doplním, že konkrétně LG dává do TV hodně často panely typu IPS. Tyto sice mají větší pozorovací úhel, ale taky mají sklony k vyšší flekatosti obrazu na jednolité/jednobarevné ploše.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 27. 6. 2022 18:57

Upozorňuji, že u některých TV to funguje jen částečně. LG OLED obsahuje přímo Apple TV (softwarově) a tam lze zrcadlit i základní obrazovku iPhone. V kuchyni máme nějakou extrémně levnou noname čínu CHiQ (překvapivě funguje vše dobře) a tam třeba obrazovka zrcadlit nejde, iPhone ji pro tento režim nevidí. Ale z youtube, přehrávačů videa atd. to na ni jde poslat.
Jedná se o tohle:
https://www.mall.cz/televizory/chiq-l32h7a
Ale určitě bych spíš doporučil nějakou LG.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 27. 6. 2022 19:29

Mám Sony OLED s Androidem, což rozhodně neodpovídá zadání vlákna... jen chci napsat, že Android v ní plně spolupracuje s iPhonem a tak není problém přehrávat i zrcadlit obrazovku.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků