vyber tv 55,58" prosim radu

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod cavalisko 29. 11. 2022 20:11

este jsem nezaregistroval, ale muzu.. kupoval jsem tv v nedeli tedka, este je otazka jestli by ji vymenili za novou, nebo vratili penize - coz bych bylo naprd, protoze jsem vyuzil ten MC kod..
cavalisko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 29. 11. 2022 20:27

Samozřejmě dořeš to dle svého. Registraci si jen pohlídej, netuším, zda tam není nějaký termín. Ano, jestli bys vrátil, je zbytečné registrovat.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalko58 30. 11. 2022 07:13

cavalisko píše:este jsem nezaregistroval, ale muzu.. kupoval jsem tv v nedeli tedka, este je otazka jestli by ji vymenili za novou, nebo vratili penize - coz bych bylo naprd, protoze jsem vyuzil ten MC kod..


Ak vracias v lehote 14 dni, vratia ti peniaze. Medzitym si kludne mozes kupit novy kus, ale ak uz akcia neplati tak iba za neakciovu cenu.
michalko58
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cavalisko 30. 11. 2022 10:30

Jak se pekne technickej dotaz zvrtne v honeni ega :) diky par lidem za rady a zbytku za balast
cavalisko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 30. 11. 2022 20:08

Vlákno vyčištěno od OT diskuze. Tato přesunuta do samostatného vlákna.

Tazateli se omlouvám, že jsem OT diskuzi neukončil v jeho vlákně dřív.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndikComedi 1. 12. 2022 08:48

Já mám jen 55c635 ale tohle při youtube neslycham.
AndikComedi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cavalisko 1. 12. 2022 09:29

hmm hernajs, tak to bude na reklam...
cavalisko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 1. 12. 2022 13:52

Co řekli u TCL??
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cavalisko 1. 12. 2022 17:59

ze to je na servis.. este teda zkusit tovarni nastaveni.. ale to si nemyslim ze bude mit vliv, kazdopadne to testnu
cavalisko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 1. 12. 2022 18:11

Hele továrko zkus, ale na 80 procent to nevyjde. Takže vrátit/reklamovat.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MYCHAL S TVRDÝM 1. 12. 2022 20:09

Jelikož telku kupoval za naprosto luxusních 15500 a žádná jiná se jí za tyto peníze ani nepřiblíží určitě bych ji nevracel ale řešil to přes reklamaci. Pokud to není vyloženě rušivé ani bych s tím nijak nepospíchal a klidně to nechal nějaký čas tak. Mě začala tv Panasonic pískat 2 měsíce po koupi vždy tak 30 minut po zapnutí, po 1hodině to bylo docela slyšitelné, za 2h když se zdroj zahřál tak to pískalo tak že už nešel pomalu slyšet zvuk z tv. Reklamaci mi vyřešili bleskovou výměnou zdroje do jednoho dne. Oprava pro servisáka banální
MYCHAL S TVRDÝM
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 1. 12. 2022 20:10

Ano, pochopil jsem, že tam měl slevu, na kterou se již nedostane. Pak jasně... bude muset reklamovat.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cavalisko 1. 12. 2022 20:40

presne jak pisete.. poresim to cestou klasicke reklamace, neni to nijak etra obtezujici - piska jen behem nacitani, jinak ne. Tovarko dle predpokladu nezabralo.
Diky moc vsem
cavalisko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cavalisko 6. 12. 2022 21:09

UPDATE :
zvuk delaj civky zdroje pri zobrazeni cele cerne obrazovky...
Tak jeste sem nereklamoval, ale neco jsem nasel - https://www.reddit.com/r/4kTV/comments/ ... _from_tcl/
" UPDATE: Found a solution for anyone with the same problem. Try Changing the setting "Local Contrast" from High to Medium. Solved the problem for me " tohle zabralo i u mne, ale je to za cenu ztraty poradne cerne... nicmene docasne nez pujde na reklam je to OK
cavalisko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 6. 12. 2022 21:19

Díky za info. Kruci měl jsem ale pocit, že tato informace od někoho už zazněla.

Reklamaci bych provedl. Nepřijedou z TCL domů?
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků