Lg 65QNED81Q koupit/nekoupit?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Tompr 30. 11. 2022 23:22

MgX píše:Možná bys měl zkusit komunikovat více uvážlivě a řekněme s respektem k ostatním. Neútočně.
Na fóru se lze ptát. Jsme tu od toho. Jen je divné, když se někdo ptá a zároveň plodí cosi podobného...
Tompr píše:Tak tohle je pravda a jestli to nevíš je k zamyšlení. Oled se čistí kuli vypalování musíš si TV nastavit kdy to má dělat při zapnutí, vypnutí TV apod....

Možná bys měl doplnit své znalosti, dřív než se pustíš do diskuze s lidmi, kteří OLED vlastní, či je znají z přímé osobní zkušenosti. Tedy do diskuze se pouštět můžeš, ale sdělovat, co je jednoznačná pravda, bys měl až po samostudiu.

Mám OLED. Nenastavuji, kdy se má čistit. Dělá si to automaticky v pohotovostním režimu. Netvrdím, že to jinde není jinak. Nicméně zde píšeš o PRAVDĚ, ale sám ji neznáš. A mimochodem... znalosti uživateli s přezdívkou jito bys mohl závidět.

Nicméně máš pravdu. Půjdu dál. Můj čas je příliš drahý.


Co je na tom utočneho, oled se čistí o tom žádná.... TV má nějaký svůj program kdy to spustí nebo lze nastavit. Když ji vypnes od sítě a znovu připojíš naběhne čištění nebo ne?
Předpokládám že když přijdu na forum o TV že tu budou lidi co o tom něco vědí a napíši s uj názor jako když půjdu na jiné tématické fórum tak to samé
Kdybych vše věděl a hned koupil nepsal bych tu.
Jen mě vadí že zřejmě všichni zde máte oled a nic jiného neuznavate tedy i tennariz pak není adekvátní.... Čekal bych že dokážete i na své oled lidem napsat hele ale zase nimus oled je to a to.... A pak je na každém co uprednostni.... Nepsat jen klady když tam jsou i zápory..... Rozumíš mi.... Tak si představuji řadu, názor člověka co tomu rozumí a dokáže napsat i mínusy dané věci. Já vím že oled je co se obrazu týká momentálně top
Tompr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 1. 12. 2022 05:23

Tak si projdi fórum. Klady a zápory tu máš opakovaně nespočetněkrát. OLED není nová technologie, která se teď dostala na trh. Riziko vypálení existuje, byť je minimalizováno. Píše se to tu 1000x v různých vláknech.

A pročti si, cos napsal o čištění. A když Ti někdo napíše, že je to jinak/trochu jinak, tak mu uvedeš, že nemá pravdu, přitom je to člověk, co má OLED doma. Co tedy chceš slyšet?

Opakuji. Nekupuj si OLED. Nechej si poradit od prodavačů a zvol, co se Ti líbí nejvíc.

A necituj příspěvek, který bezprostředně předchází Tvému.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalko58 1. 12. 2022 07:46

Tompr píše:Co je na tom utočneho, oled se čistí o tom žádná.... TV má nějaký svůj program kdy to spustí nebo lze nastavit. Když ji vypnes od sítě a znovu připojíš naběhne čištění nebo ne?
Předpokládám že když přijdu na forum o TV že tu budou lidi co o tom něco vědí a napíši s uj názor jako když půjdu na jiné tématické fórum tak to samé
Kdybych vše věděl a hned koupil nepsal bych tu.
Jen mě vadí že zřejmě všichni zde máte oled a nic jiného neuznavate tedy i tennariz pak není adekvátní.... Čekal bych že dokážete i na své oled lidem napsat hele ale zase nimus oled je to a to.... A pak je na každém co uprednostni.... Nepsat jen klady když tam jsou i zápory..... Rozumíš mi.... Tak si představuji řadu, názor člověka co tomu rozumí a dokáže napsat i mínusy dané věci. Já vím že oled je co se obrazu týká momentálně top


To co tu pises je blbost. Ohladne cistenia nikde nic nenastavujes (ani sa to neda), TV to riesi sama. Jedinou tvojou ulohou je vypinat ju do standby modu, to je vsetko. Ak ides niekam na dlhsie prec, kludne ju mozes vypnut aj zo siete, ale na bezne kazdodenne pouzivanie by mala zostat v standby.

Pise ti tu uz niekolko ludi, majitelov oled niekolkych znaciek, a ty im stale neveris. Ja konkretne mam oled od Philips.

Ak to v obchode riesia vypinanim isticov, je to ich problem a dalsi dovod, preco nekupovat vystavene kusy. Hlavne nie za cenu novych.
michalko58
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tombas 1. 12. 2022 08:51

@Tompr, měl jsem za to, že jsem ti v jiném vlákně dostatečně popsal některé výhody i nevýhody a poměrně detailně vysvětlil, jak probíhá čištění obrazu i s odkazem na video, proč OLED neodpojovat od sítě.

Pokud ti to nestačí, můžeš využít i jiné zdroje informací.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tompr 1. 12. 2022 16:28

tombas píše:@Tompr, měl jsem za to, že jsem ti v jiném vlákně dostatečně popsal některé výhody i nevýhody a poměrně detailně vysvětlil, jak probíhá čištění obrazu i s odkazem na video, proč OLED neodpojovat od sítě.

Pokud ti to nestačí, můžeš využít i jiné zdroje informací.


Ano vysvětlil tobě děkuji za rozumný odpovědi.
Tompr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 1. 12. 2022 17:43

Nemáš zač :-)
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků