Tv 50 alebo 55 palcov do 1100 Eur

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Luky161 4. 12. 2022 21:28

Čiže môžem nechať kľudne FULL HD Set-top box a bude dopočítavať u staníc 4K rozlíšenie? Ak to bude možné? Ak by som dokupil len ten suflicek na kartu, tak mi samo bude aj preladovat stanice na Skylinku? Lebo Set-top Box to robí sam.
Luky161
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 5. 12. 2022 18:56

Ne všechny televizory umí Fast Scan a jen málo z těchto ještě navíc doplní i AutoDiSEqC. Musíš vybírat konkrétní typ. Většina externích satelitních přijímačů nabídne podstatně větší možnosti v ladění, filtraci atp. Pokud je důležitý uživatelský komfort, pak televizor bez Fast Scanu (pokud bys přešel na integrovaný tuner), neber. Ano, vždy je možnost nechat vše při starém a fungovat přes tuner externí, tj. STB.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod f0rever 5. 12. 2022 22:09

majkom píše:Len doplni ze pre sony lze dokoupit 5 letou zaruku pri o od sony za cca 3000 kc

Myslíš tuto záruku?
https://www.elviapro.cz/prodlouzena-zar ... k/d-24832/
f0rever
Junior

Odeslat příspěvekod majkom 5. 12. 2022 22:53

Ano
majkom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Luky161 6. 12. 2022 22:05

Ja som za tu záruku na 5 rokov platil v nay skoro 250 Eur, preto sa mi to zdalo drahé, tvrdili mi, že priamo cez Sony sa to nedá predĺžiť.
Luky161
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod f0rever 6. 12. 2022 22:22

Tak Electroworld za tu prodlouženou záruku chce přes 10tisíc + si odečítají každý měsíc opotřebení TV :D
f0rever
Junior

Odeslat příspěvekod gustoh 7. 12. 2022 06:44

Nay si tiez za predlzenu zaruku odrata opotrebenie 1 % za kazdy mesiac....
Takze pred skoncenim 5 rocnej predlzenej zaruky v poslednom mesiaci Ti vratia 40 % z ceny TV....ak ho teda nebude mozne opravit.
Planeo to ma lepsie s predlzenou zarukou.
gustoh
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků