TCL 2023 [Obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod steveb19 1. 6. 2024 19:32

Ahojte..Aky je rozdiel medzi TCL 65C745 a TCL 65C743 ? rozmyšlam nad kupou TCL 65C745 kedže som v podobnej cenovej relacii a špecifikacii nenašiel nič lepšie, ale vidim že take nay.sk ponuka TCL 65C743 v takmer totožnej cene. Po prípade, je lepšie počkat na nové modely? Nijako extrémne mi to neponáhla ale ak by som mal v rovnakej cene najst o mesiac novší model tak mi to nebude vadit :)
steveb19
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 2. 6. 2024 16:56

Je to stejný model. Jestli se vyplatí čekat nevím, nové modely jsou dražší, tak buď koupíš za podobnou cenu nižší model, nebo si připlatíš, je to na tobě.
tombas
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sidny2 10. 6. 2024 10:49

Z listy rychleho prepinani vstupu mi sam od sebe zmizel Obchod Google pro stahovani aplikaci. Je pristupny jen slozite pres Nastaveni/Aplikace/Zobrazit systemove aplikace. Jde to nejak dat zpatky do te listy nebo na plochu?
TCL 50C805
sidny2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod veesa1 10. 6. 2024 14:41

zrovna Play Store na plochu lze dát pouze pomocí sideloadingu shortcutový appky (něco jako Play_Store_ATV_Shortcut.apk ) a nahrát to tam např. z flešky
veesa1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sidny2 10. 6. 2024 17:55

Uz jsem to vyresil pres Button Mapper nepouzivanou klavesou ktera rovnou spusti systemovou aplikaci Obchod Google. Bohuzel klavesy ktere jsou naprd namapovat nejdou.
Stejne mi ale vrta hlavou proc to samo zmizelo z listy vstupu.
TCL 50C805
sidny2
Kolemjdoucí

Předchozí stránka