Jakou LCD televizi?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod zbojnix 20. 5. 2005 06:53

Ano 2tunery a 2cm ale vysvetli mi co to je za znacku Xoro.Benq je znama a odskusana znacka.Ja mam benq v praci mame tri benqi a total spokojnost,takze ak chces liezt do rizika su to tfoje prachy.Zalezi ako dopadne pripadna reklamacia-u benqu to bude v pohode.Dalej nemozes pozerat len na tech.parametre-najlepsie je si pozret obraz a funkcie v reale.Moze sa stat ze to Xoro bude mat vyrobnu vadu ktora ta bude stvat ale nebude ti uznzna.TJ ze napr bude to mat zlu geometriu obrazu ale bude to v medziach normy alebo svietivost nebude po celej ploche rovnaka ale v podstate mu nic ine nebude-znova ti neuznaju reklamaciu.atp.Alebo sa nieco prejavi po par mesiacoch.Moj benq fakci uz 12 mesiacov.Dalsia vec:U Benq zarucuje podla mojho manualu na moj model 30 000 prevadzkovych hodin zivotnosti.To je pri 5 hdinach denne cca 17 rokov.Niet co dodat.

CHAPÉŠ ?
Zbojnix
zbojnix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepad 11. 12. 2006 14:46

hledám někoho kdo má televizi Xoro HTL 3742 w, jestli by mi k ní něco řekl. Zdá se mi celkem dobrá za tu cenu, ale rád bych pár praktických poznatků a jaká je síť servisú
pepad
Kolemjdoucí

Předchozí stránka