Koupě LCD televize - jakou?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod shanex 22. 3. 2008 13:22

Ale jo,,u polozky 100 hz je tam "ja",,sice nemecky neumim,,ale melo by to znamenat ano:-),,jako urcite ta 80ka je lepsi,,ale priplatis si za ni min. 10 000 kč,,coz je dost,,aspon pro me,,takze mi nezbyva nic jineho,nez se rozhodnout mezi panakem a samsungem,,myslim panak 70ku a samsung 37lem..a ten samsung ma 100 hz?budu na tom mimo jine sledovat i fotbal,,to mimo jine je ps3,,dig. kabelovka,, dvd, blue ray..k pc to pripojovat nebudu,,:-)
shanex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lubro 22. 3. 2008 19:07

Obávám se,že žádný model Samsungu ve 37" nemá 100 Hz...Nejbližší 100 Hz Samsung - je LE40F86BD, ale ten stojí na IO od 38 tis. Kč a pochopitelně výše...Což je zatím ještě docela dost peněz.
Lubro
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod shanex 22. 3. 2008 21:34

No ted jsem dosel z datartu,,chlapek co tam prodava,,ocividne se v tom vyzna,,mi doporucil ve vsech smerech plazmu,,i kdyz byla levnejsi nez lcd,ktere jsem chtel,,rikal,ze i na playstation by to bylo,,sice ne na nejake dlouhe hrani,,ale prej jo..tak nevim,,co vy mate jaky nazor na ps3 na plasme
shanex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stanoh 22. 3. 2008 23:18

Jak jsem již psal, tak panasonic řady 80 nemá 100 Hz. Teprve řada 85 a 800 má 100Hz technologii. To je oficiální informace Panasonicu při uvedení novinek 2008 pro novináře. Dá se to dohledat někde na worldwide webu Panasonicu.

CO se týká kvality 100 Hz technologie, tak z recenzí vychází dobře technologie Philipsu, potom Toshiby, snad je dobrý i Sharp. O Samsungu se říká, že je lepší 100Hz vypnout.

LCD má oproti plazme výhodu, pokud chceš připojit TV k PC a používat ho třebas na web, hry atp.
stanoh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lubro 23. 3. 2008 09:11

Docela se mi líbí ta Toshiba 37Z3030DG, Full HD, 100 Hz, která se dá koupit již za 36 929 Kč (méně jsem prozatím nikde nenašel - kromě PIXmánie,ale té se hodně lidí vyhybá). I jsem našel nějaké recenze na německých serverech - a byly velmi dobré. Ale i ta cena by mohla být o něco nižší,stále se mi to zdá dost peněz za telku...

Jinak plazma je většinou levnější než LCD,ale zatím jsem asi k ní nenašel ten správný vztah...
Lubro
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JRD 16. 1. 2009 14:51

Protože televizí s DVB-C je jak šafránu tak volba padla na SONY KDL W4500, dyn. kontrast 50 000 je sice proti 1 000 000 u plazmy slabota ale čekat na OLED se mi nechtělo.
Jarda / Nemám rád oslovení v množném čísle.
JRD
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků