Koupě LCD televize - jakou?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod shanex 9. 3. 2008 09:37

Zdravím, potřeboval bych poradit s vyberem tv,,uz jsem si nejake ty temata procetl,,ale jeste jsem nic na foru nekonzultoval. Zatím mám tyto tři favoritky: SAMSUNG LE37M87BDX, SAMSUNG LE37R86BDX, LG 37LF75..

Tak jsem si zamýšlel, jestli je vubec potřeba kupovat full HD, když tn obraz z kabelovky na tom bude totalne k bliti,,ale na druhou stranu to zas budu vyuzivat k PS3, a tam to smysl ma,,i když vetsina her je přece v tom720p,,takže by tam stacila aji HD ready ne,,takze kurna nevim,,budu to sledovat tak ze 3 metru,,co je podle vas lepsi?ten samsung le37m87bdx nebo ta LG. jo a jeste dotaz, nekde ty samsungy maji koncove číslo 86, jinde 87,,jaky je v tom rozdíl?
shanex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod shanex 9. 3. 2008 09:47

Ted jsem narazil aji na le37r81bd,,takže ted je tam zas 81,,co to znamena a jaky je mezi tema cislama rozdil..Jinak dival jsem se na stranku http://www.testberichte.de,,kde je nejake hodnocecni tv,,a ta full HD od samsungu tam nedopadla zrovna nejlíp,,na další stránce: http://www.hdtvorg.co.uk/ dopadla o neco líp,,ale ta Rkova řada je všude hodnocená líp, a tu LG jsem tam nenašel, byla tam pouze LG 37LF66,,ale ta LG 37LF75 tam vubec neni,,tak nevim no
shanex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod armyk 9. 3. 2008 12:14

81 znamená, že nemá dvb-t tuner a ten na kablovku isto nepotrebuješ
armyk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maxim.c 10. 3. 2008 20:06

Myslím že 87 jsou novější typy než 86, koukám doma z 2.5 m na Samsung LE32M87 a je to super, nejdřív jsem si říkal že 81 stačí, teď už bych šel do 94, docela mě příjemně překvapil obraz na kabelovce Karneval/UPC, samozřejmě jak který kanál, na digitálním kabelu je to znatelně lepší, původně jsem chtěl Panasonic ale - delší doba dodání, po dvou měsících jsem vzal ten Samsung, nelituji. Mimo jiné řada M je vyšší než R. Tuším že: F, M, N, R, S, od zhora dolu.
maxim.c
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod shanex 10. 3. 2008 20:27

No ja beru urcite uhl. 94,,jen se porad nemuzu rozhodnout kterou z tech tri ma vzit,,
shanex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maxim.c 10. 3. 2008 22:29

Klasickým srovnáním parametrů vybraných TV je asi na tom nejlépe LG, vzhledově je podobná jako S 37R, je lesklá, což může někdy vadit - odrazy světel v rámu, (detail), já bych šel po zkušenostech do
S 37M, cenově je na tom stejně, hezčí design, parametry takřka stejné. No co se líbí mě, nemusí se líbit druhým. Asi by je to chtělo vidět v reálu. Těžkej výběr.
maxim.c
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sallam 17. 3. 2008 14:35

Pridám se k otázce jakou 32" LCD ? cena okolo těch 15 tisíc, muže být trochu nad....Momentálně mám 55cm CRT 8)
sallam
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lubro 18. 3. 2008 09:27

To shanex:
A co televizor v úhl. 94 cm - Panasonic TX-37LZD70F? Full HD a nyní se dá přes internet koupit za slušné peníze (cca 26.tis Kč). :wink:
Lubro
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vmachalik 18. 3. 2008 10:53

Plánuji koupit TV s uhl. 94cm. Stále se rozhoduji, zda LCD nebo PLAZMA a Ready HD nebo FULL HD. Budu mít satelit. příjem CS Link. Poznám kvalitu CS Linku na TV s Ready HD a Full HD?
vmachalik
Junior

Odeslat příspěvekod shanex 18. 3. 2008 23:01

Lubro píše:To shanex:
A co televizor v úhl. 94 cm - Panasonic TX-37LZD70F? Full HD a nyní se dá přes internet koupit za slušné peníze (cca 26.tis Kč). :wink:i/quote]


No ta vypada taky dobre,,nemuzu se rozhodnout,,chci ji mi k dubnu,,ale porad nevim jakou,,
shanex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cumel30 18. 3. 2008 23:35

Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 18. 3. 2008 23:39

Keď to budeš mať na CS Link,tak jednoznačne 100Hz.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 19. 3. 2008 09:32

Uhlopriečky nad 40",potrebujú signál od 720p vyššie,lebo keď tam pustíš signál 576i (v tom lepšom prípade),tak budeš nemilo prekvapený,takže na horší signál je lepšia menšia uhlopriečka,ale tých 94 cm je tak primerene,ale bral by som 32",podľa vzdialenosti z akej budeš pozerať.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vmachalik 19. 3. 2008 10:24

Chci zakoupit LCD nebo PLAZMU s uhl. 37" (chci co nejlepší kvalitu obrazu hlavně kvůli sport. přenosům). Pozorovací vzdálenost bude 3m. Signál plánuji z CS Linku a propojeno s TV přes příjmač s HDMI!
Mám dotazy:
* Má vůbec drahý přijímač s HDMI smysl u CS Linku? (lepší obraz?)
* Jestli s tímto propojením poznám rozdíl kvality obrazu na Ready HD nebo Full HD televizi?
* Který druh LCD nemá problém s rozmazáním obrazu při rychlých pohybech? (100Hz v 37" zatím dost drahé!)
Dík moc, stáááááále váhám!
vmachalik
Junior

Odeslat příspěvekod cumel30 19. 3. 2008 10:41

1.Nie.
2.Nie,CS Link slabý dátový tok,malé rozlíšenie,málo programov.
3.Na šport plazma,alebo LCD 100Hz.
Tento je dobrý jak sviňa,jedine že by si kúpil BR prehrávač, alebo HD sat. programy,ináč ho nevyužiješ.
http://www.videoexpert.sk/lcd-tv-40-42/ ... 32d-cineos
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků