Kvalitní TV, jaká?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vlasta 18. 12. 2006 22:22

KillerZero píše:vidíš vlasto, jak i ty tvoje milovaný plazmy mají špatný resamplery...e/quote]


Nic není dokonalé. Ale jestli to není tím, že Xoro má implementovanou technologii přímo v DVD přístroji.
vlasta
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod KillerZero 18. 12. 2006 22:35

Nemyslim si. Mělo by to bejt jedno.
KillerZero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod KillerZero 18. 12. 2006 22:48

Jinak pouštět DVD na plazmě s 1920x1080 bude vždycky jen náhražka...
KillerZero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlasta 18. 12. 2006 22:49

KillerZero píše:Nemyslim si. Mělo by to bejt jedno../quote]


Máš pravdu. Mělo, ale není. Je tam nějaký pes.
vlasta
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod KillerZero 18. 12. 2006 22:53

vlasta: jestli udáš rozumnej důvod, proč by v tom moh bejt rozdíl, tak tě začnu brát vážně. Jinak ne.
KillerZero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlasta 18. 12. 2006 22:58

Ale já ho nevím. Psal jsem to výše.
vlasta
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taipan 19. 12. 2006 12:13

vlasta píše:Ale já ho nevím. Psal jsem to výše.
taipan
Junior

Odeslat příspěvekod vlasta 19. 12. 2006 12:20

Taipan. Já jsem to nezapojoval, jen jsem si to nechal ze zvědavosti v rychlosti předvést. Byly připojeny dva přístroje , tak máš asi pravdu s tím připojením.
vlasta
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taipan 19. 12. 2006 13:07

vlasta píše:Taipan. Já jsem to nezapojoval, jen jsem si to nechal ze zvědavosti v rychlosti předvést. Byly připojeny dva přístroje , tak máš asi pravdu s tím připojením.
taipan
Junior

Odeslat příspěvekod vlasta 20. 12. 2006 20:37

sterivap píše:vidím, že když jsem včera vycouval, věděl jsem proč-pokud se na to dívám, tak vlasta je jako Jan Hus, raději se za pravdu nechá upálit.... neblázni, s NĚKTERÝMI půlmozky se nemá smysl bavit...pro ně je biblí každý "odborný" časopis a článek na netu-kdo opravdu ví, jak se dělají testy hardware v takových komerčních věcech, ví o čem mluvím. A co se masově rozšíří, to bude záležet taky na penězích-neboli, pamětníci vědí-VHS, beta, video 2000, kdo asi vyhrál? VHS, která byla největší mazaninou pod Sluncem a jen proto, že jejich propagátor měl tu královskou schopnost přesvědčit svými penězi celý svět, že je to nejúžasnější kvalita, jakou viděli....ano máte všichni úplnou pravdu a já mám klid-vlasto, vycouvej.Nevyhraješ, nemá to smysl, praskne Ti cévka a budeš tahat za sebou nohu.... a někteří z této diskuze se přihlásí jinam a tam se budou hádat o ČSSD a ODS...jim je to fuck. :-B :-Bs/quote]


Přetahuji sem z jiné diskuze zajímavý názor i v tom smyslu, že vyhraje jen jedna technologie.
Já si nemyslím. Tady nejde o kompabilitu nahrávek , ale jen o vědomí co je kvalitní a jak se nenechat ovlivnit marketingem.

Spíš bych to přirovnal ke zvuku.
Mudlové si koupí vše v jednom, co vyrábí hluk a každé dva roky za to vyhazují určitou sumu peněz. Chytrolíni k tomu připojují chrastítka z počítače a vyhazují peníze také.
Normální člověk, který chce aby to hrálo, zakoupí AV Receiver, kde je výkon udaný ve Watech v DIN normě a zakoupí reproboxy, u kterých jsou udané frekvenční charakteristiky s db poklesem a výkon v DIN.
Má klid a za své peníze, které nejsou diametrálně odlišné, poslouchá hudbu.
Totéž u TV. Kdo chce kvalitní obraz, koupí CRT nebo Plasmu.

Co vy myslíte?
vlasta
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taipan 20. 12. 2006 22:13

vlasta píše:
sterivap píše:vidím, že když jsem včera vycouval, věděl jsem proč-pokud se na to dívám, tak vlasta je jako Jan Hus, raději se za pravdu nechá upálit.... neblázni, s NĚKTERÝMI půlmozky se nemá smysl bavit...pro ně je biblí každý "odborný" časopis a článek na netu-kdo opravdu ví, jak se dělají testy hardware v takových komerčních věcech, ví o čem mluvím. A co se masově rozšíří, to bude záležet taky na penězích-neboli, pamětníci vědí-VHS, beta, video 2000, kdo asi vyhrál? VHS, která byla největší mazaninou pod Sluncem a jen proto, že jejich propagátor měl tu královskou schopnost přesvědčit svými penězi celý svět, že je to nejúžasnější kvalita, jakou viděli....ano máte všichni úplnou pravdu a já mám klid-vlasto, vycouvej.Nevyhraješ, nemá to smysl, praskne Ti cévka a budeš tahat za sebou nohu.... a někteří z této diskuze se přihlásí jinam a tam se budou hádat o ČSSD a ODS...jim je to fuck. :-B :-Bs/quote]

Přetahuji sem z jiné diskuze zajímavý názor i v tom smyslu, že vyhraje jen jedna technologie.
Já si nemyslím. Tady nejde o kompabilitu nahrávek , ale jen o vědomí co je kvalitní a jak se nenechat ovlivnit marketingem.

Spíš bych to přirovnal ke zvuku.
Mudlové si koupí vše v jednom, co vyrábí hluk a každé dva roky za to vyhazují určitou sumu peněz. Chytrolíni k tomu připojují chrastítka z počítače a vyhazují peníze také.
Normální člověk, který chce aby to hrálo, zakoupí AV Receiver, kde je výkon udaný ve Watech v DIN normě a zakoupí reproboxy, u kterých jsou udané frekvenční charakteristiky s db poklesem a výkon v DIN.
Má klid a za své peníze, které nejsou diametrálně odlišné, poslouchá hudbu.
Totéž u TV. Kdo chce kvalitní obraz, koupí CRT nebo Plasmu.

Co vy myslíte?d/quote]


Normálny človek si kúpi predovšetkým dvojkanálový zosilovač. Podľa možnosti bez sprostých korekcií basy, výšky a pod. A namiesto šiestich bední, si kúpi v tej istej cene jeden pár kvalitných stĺpových.
BTW, je to tak ako napísal sterivap. V drvivej väčšine vyhral vždy ten menej kvalitný formát. Je to starý murphyho zákon - Ak je to kvalitné, prestanú to vyrábať. Marketingová Husquarna vie, ako zautočiť na ľudí. Plazmu negujú hlavne z toho dôvodu, že sa im zdá príliš veľká. A najčastejšie tento argument počuť od ľudí, ktorí vlastnia viac ako tri motorové vozidlá a jedno z nich je Hummer. :D
taipan
Junior

Odeslat příspěvekod KillerZero 20. 12. 2006 22:27

Vlasto, proč furt tak miluješ ty němce?
KillerZero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taipan 20. 12. 2006 22:57

KillerZero píše:Vlasto, proč furt tak miluješ ty němce?c/quote]


Nemyslím, že by ich miloval. Deutsches Industried Norme :D
taipan
Junior

Odeslat příspěvekod taipan 20. 12. 2006 22:59

vlasta píše:
sterivap píše:vidím, že když jsem včera vycouval, věděl jsem proč-pokud se na to dívám, tak vlasta je jako Jan Hus, raději se za pravdu nechá upálit.... neblázni, s NĚKTERÝMI půlmozky se nemá smysl bavit...pro ně je biblí každý "odborný" časopis a článek na netu-kdo opravdu ví, jak se dělají testy hardware v takových komerčních věcech, ví o čem mluvím. A co se masově rozšíří, to bude záležet taky na penězích-neboli, pamětníci vědí-VHS, beta, video 2000, kdo asi vyhrál? VHS, která byla největší mazaninou pod Sluncem a jen proto, že jejich propagátor měl tu královskou schopnost přesvědčit svými penězi celý svět, že je to nejúžasnější kvalita, jakou viděli....ano máte všichni úplnou pravdu a já mám klid-vlasto, vycouvej.Nevyhraješ, nemá to smysl, praskne Ti cévka a budeš tahat za sebou nohu.... a někteří z této diskuze se přihlásí jinam a tam se budou hádat o ČSSD a ODS...jim je to fuck. :-B :-Bs/quote]

Přetahuji sem z jiné diskuze zajímavý názor i v tom smyslu, že vyhraje jen jedna technologie.
Já si nemyslím. Tady nejde o kompabilitu nahrávek , ale jen o vědomí co je kvalitní a jak se nenechat ovlivnit marketingem.

Spíš bych to přirovnal ke zvuku.
Mudlové si koupí vše v jednom, co vyrábí hluk a každé dva roky za to vyhazují určitou sumu peněz. Chytrolíni k tomu připojují chrastítka z počítače a vyhazují peníze také.
Normální člověk, který chce aby to hrálo, zakoupí AV Receiver, kde je výkon udaný ve Watech v DIN normě a zakoupí reproboxy, u kterých jsou udané frekvenční charakteristiky s db poklesem a výkon v DIN.
Má klid a za své peníze, které nejsou diametrálně odlišné, poslouchá hudbu.
Totéž u TV. Kdo chce kvalitní obraz, koupí CRT nebo Plasmu.

Co vy myslíte?d/quote]


Najvacsie nervy mam na barbarov, co cumakuju na filmy v divx a na monitore pocitaca. To uz musi byt bohovsky zazitok.
taipan
Junior

Odeslat příspěvekod KillerZero 20. 12. 2006 23:39

Taipan: divx (xvid, respektive MPEG4)může bejt mnohonásobně lepší než DVD...
KillerZero
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků