LCD vs Plazma dnes chci koupit

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Andrej_B 22. 10. 2006 23:33

lubomt píše:to ti poviem,moc ich nie je,lebo DVB-T je v plienkach

to nebude tym...lebo vsetky ostatne Samsungy sa daju lahko zohnat, ale 73 nie, dokonca ked googlujem nejake modely, predavaju sa tusim iba vo Francuzsku a Nemecku trochu.
Andrej_B
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lubomt 23. 10. 2006 10:51

Zatial DVB-T v LCD som nevidel,lebo kazdemu co som daval mal digital.satelit alebo nemal pristup k dig.terestrialu. Na plazme som videl,obraz pekný
lubomt
Junior

Odeslat příspěvekod lubomt 23. 10. 2006 10:56

Inač tie LCD s DVB-T maju zboku zozadu čítačku kariet,modul na zasunutie dekódera,usb konektor,potom nejaky konektor,ktory vyzera akoby konektor na net/sietovka/,ale nikomu som to este nespojazdnoval,tak neviem.
lubomt
Junior

Odeslat příspěvekod cermajs 1. 11. 2006 15:07

ja jsem pro LCD, vemte si treba Technisat HD-Vision 32" ... ma snad vsechny tunery co jsou - analog, DVB-T, DVB-S, DVB-C i FM radio... na boku CI slot, USB, 2xHDMI... proste nabusena TV za celkem slusny penize... a hlavne ma kvalitni panel od Samsungu. ted pred Vanocema do ni jdu, kamos ji ma a pousti do ni czlink, pripojili jsme ji i na nb a pustili do ni fullHD... nadhera :) DVB-S taky hodne slusny, zalezi asi na signalu a jakej maji zrovna datovej tok...

btw. nema s tou telkou jeste nekdo nejaky zkusenosti ?
cermajs
Junior

Odeslat příspěvekod vlasta 1. 11. 2006 21:45

Nemám. Já se dívám pouze na kvalitní televizory. CRT Finlux a plazmu LG.
vlasta
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lubomt 5. 11. 2006 01:57

S DVB-T tunerom sa robi ani neviem kolko druhov,v ruke som mal zatial LE-40R73, LE-40M73,LE-32R73, LE-32R74, LE-26R73, toto su zatial vsetky pokial viem. Vsetky co som mal v ruke sli ale zatial na sat-receiver a klasicky antenny rozvod v panelaku. Obraz aj z rozvodu pri dobrej kvalite bol super. ak niekto chce,nech pozrie na http://www.samsung.de. Poslal by som aj foto, odfotil by som DVB-T tuner , ale neviem ako sa to sem vklada. Skusim...
Naposledy upravil lubomt dne 5. 11. 2006 02:05, celkově upraveno 1
lubomt
Junior

Odeslat příspěvekod lubomt 5. 11. 2006 01:59

Andrej_B píše:Kedze ten televizor(F71) prave prisiel na trh, bude k dispozicii asi zaciatkom oktobra. Idealne by bolo keby som ho predtym este videl aj nazivo. Ale co som zatial pozeral recenzie inych modelov, M71 je sice super, ale ma aj nejake muchy. Kazdopadne na obrazku vyzera F71 super:
Obrázek

Inac bol by som rad,keby si mi poradil,kde najdem recenzie na Samsungy, dakujem ti... :D /alebo len vyhladavac a hladat?/
lubomt
Junior

Odeslat příspěvekod Andrej_B 5. 11. 2006 02:08

lubomt píše:Inac bol by som rad,keby si mi poradil,kde najdem recenzie na Samsungy, dakujem ti... :D /alebo len vyhladavac a hladat?/

To ti neviem povedat, jedine "recenzie" ktore som cital, boli osobne skusenosti ludi z roznymi typmi televizorov na hifi-forum.de
Andrej_B
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod POiNTER 5. 11. 2006 02:28

Len tak mimochodom... v novembrovom cisle DigiRevue su testy metrove LCD a metrove Plazmy... Je tam aj samsung 40M71 (myslim).. aj ked ma pobavilo, ze tam dali fotku LG :-) (ale to je pri DigiRevue normalne)
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod lubomt 5. 11. 2006 03:33

a ako dopadli?
lubomt
Junior

Odeslat příspěvekod POiNTER 5. 11. 2006 09:53

lubomt píše:a ako dopadli?
Prezrel som to len narychlo v stanku... cez tyzden by som ho mal dostat, tak to potom mozem naskenovat. Neviem ako presne dopadli ostatne v LCD, ale vyhral Philips 42PF9831 (ale zase je pravda ze nemal uplne rovnocennych partnerov) a v plazmach bol Pioneer 81/100, Panasonic 78/100 a Philips 42PF9631D 77/100 (ak si dobre pamatam, lebo zaujimali ma len Philipsi)...
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vlasta 5. 11. 2006 12:22

Myslím si, že ty časopisy udělují hodnocení dle finančních příspěvků dotyčných firem.
vlasta
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod POiNTER 5. 11. 2006 12:27

vlasta píše:Myslím si, že ty časopisy udělují hodnocení dle finančních příspěvků dotyčných firem.
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod lubomt 8. 11. 2006 00:15

aj sa si myslim takisto
lubomt
Junior

Předchozí stránka