Jakou TV koupit?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Andrej_B 15. 1. 2007 14:00

Dr.Z píše:já vim, ale přeplatim to:) v těch kamennejch sou akce bez navýšení...n/quote]


Ano, ved skus ich ukecat na taku cenu ako je online. Tusim datart ma taku reklamu, ze ked najdes inde nizsiu cenu, predaju ti tovar za taku istu. Neviem ci to plati aj pre online obchody, ale za pokus to stoji. :)
Andrej_B
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod douda78 15. 1. 2007 14:20

Andrej_B píše:
Dr.Z píše:já vim, ale přeplatim to:) v těch kamennejch sou akce bez navýšení...n/quote]

Ano, ved skus ich ukecat na taku cenu ako je online. Tusim datart ma taku reklamu, ze ked najdes inde nizsiu cenu, predaju ti tovar za taku istu. Neviem ci to plati aj pre online obchody, ale za pokus to stoji. :)


platí to jen pro kamenné obchody :(
I7-6700
16GB RAM DDR4 2133MHz
HDD systémový je SSD Samsung EVO 850 250 GB
další HDD je SSD OCZ Agility 3 a WD10EARS
MB - Asus Z170M-plus
douda78
Junior

Odeslat příspěvekod Dr.Z 15. 1. 2007 14:20

Andrej_B píše:
Dr.Z píše:já vim, ale přeplatim to:) v těch kamennejch sou akce bez navýšení...n/quote]

Ano, ved skus ich ukecat na taku cenu ako je online. Tusim datart ma taku reklamu, ze ked najdes inde nizsiu cenu, predaju ti tovar za taku istu. Neviem ci to plati aj pre online obchody, ale za pokus to stoji. :)


jo to má kaufland taky, ale neřek bych že to funguje, i dyž viděl sem tam jednoho důchodce co to uplatňoval snad na ňákou polivku pytlikovou nebo těsto nebo něco takovýho:)
My name is Doctor John Zoidberg from the planet Decapod 10
Dr.Z
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 15. 1. 2007 15:02

Dr.Z píše:
Andrej_B píše:
Dr.Z píše:já vim, ale přeplatim to:) v těch kamennejch sou akce bez navýšení...n/quote]

Ano, ved skus ich ukecat na taku cenu ako je online. Tusim datart ma taku reklamu, ze ked najdes inde nizsiu cenu, predaju ti tovar za taku istu. Neviem ci to plati aj pre online obchody, ale za pokus to stoji. :)


jo to má kaufland taky, ale neřek bych že to funguje, i dyž viděl sem tam jednoho důchodce co to uplatňoval snad na ňákou polivku pytlikovou nebo těsto nebo něco takovýho:) /quote]


Ha, ha.. Ale určitě za tu polívku nechtěl zaplatit 30.000,- hotově.. :wink:
S cenama se dá vždycky pohnout - záleží jen na domluvě - někde to jde - jinde ne - ale taky záleží jen na Tobě, kde to koupíš, nebo ne?
Mr.Semtex
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 15. 1. 2007 16:03

Dr.Z píše:
Andrej_B píše:Aj v hifishop.cz sa da kupovat na splatky.


já vim, ale přeplatim to:) v těch kamennejch sou akce bez navýšení...n/quote]


Tady je cena taky dobrá a splátky bez navýšení:
http://www.digiboss.cz/PANASONIC-TH-42PV60E-VIERA-podstavec/d21651/
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Z 17. 1. 2007 08:09

nevíte někdo esli ten panasonic má pixel mapping 1:1 ??
My name is Doctor John Zoidberg from the planet Decapod 10
Dr.Z
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 17. 1. 2007 09:27

Podle manuálu bych řekl, že přes VGA to nebude problém. V opačném případě myslím, že bych na to při svém pročítání AVForums.com narazil.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Z 17. 1. 2007 12:36

docela nechápu - v manuálu maj samozřejmě doporučení nenechávat statický obraz - ale píšou tam příklad statického obrazu- obraz v režimu režimu 4:3 co to jako znamená??
My name is Doctor John Zoidberg from the planet Decapod 10
Dr.Z
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirkau 17. 1. 2007 13:12

kdyz budes mit na plazme 16:9 obraz ve formatu 4:3 dlouhodobe, tak se muzou vypalit pixely na tech postranich pruzich. Takze resenim je roztahnout obraz tak aby tam ty pruhy nebyly. Nejake plazmy kvuli tomuhle nemaji ty pruhy cerne, ale maji je do seda jako ochranu proti vypaleni
jirkau
Junior

Odeslat příspěvekod Tiger_biker666 17. 1. 2007 13:48

To byl taky jeden z důvodů proč jsem se rozhodnul pro LCD. Přecejenom TV vysílání ještě pořád většinou běží 4:3 a vypálení bych neriskoval. Funkce roztažení je sice zajímavá, ale osobně mi jakkoliv zdeformovanej obraz silně vadí...
Ale asi to nebude tak horký, jinak by nikdo z majitelů plazmy její kup už nikdy nedoporučil ;)
BITE MY SHINY METAL ASS!
Tiger_biker666
Junior

Odeslat příspěvekod Krayzie 17. 1. 2007 13:52

Tiger_biker666 píše:To byl taky jeden z důvodů proč jsem se rozhodnul pro LCD. Přecejenom TV vysílání ještě pořád většinou běží 4:3 a vypálení bych neriskoval. Funkce roztažení je sice zajímavá, ale osobně mi jakkoliv zdeformovanej obraz silně vadí...
Ale asi to nebude tak horký, jinak by nikdo z majitelů plazmy její kup už nikdy nedoporučil ;))/quote]


To je len vec zvyku, mam CRT 16:9 a obraz 4:3 s ciernym pruhom po bokoch som sice skusal, ale len ked som ho kupil. Zvykol som si na "superzoom", ktory troska okrese vrch a spodok a troska roztiahne do sirky. Po vyse 3 rokoch tu tzv. deformaciu ani nevnimam.
If murder makes me richer then I'll be a killer.
Krayzie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tiger_biker666 17. 1. 2007 15:16

Krayzie píše:To je len vec zvyku, mam CRT 16:9 a obraz 4:3 s ciernym pruhom po bokoch som sice skusal, ale len ked som ho kupil. Zvykol som si na "superzoom", ktory troska okrese vrch a spodok a troska roztiahne do sirky. Po vyse 3 rokoch tu tzv. deformaciu ani nevnimam.

No, věc zvyku... :D
Při ořezání se hodně obrazových informací vytrácí. Pokud je film točen v 2,35:1 a ořezán na 4:3 a ze 4:3 ořezán na 16:9, tak už člověk vidí jenom zlomek původního obrazu :twisted: Při menším ořezání je určitě viditelná půlka loga TV, což může působit docela rušivě. Roztažení se mi nelíbí, papírově ale vypadá zajímavě mód Spectacle, kterej zanechá prostředek obrazu a okraje roztáhne víc. Ve skutečnosti to vypadá hodně komicky, při pohybech kamery se obraz roluje jak při pohledu přes nějakou skleněnou kuličku :mrgreen:
Asi spíš záleží na tom, co komu přijde lepší. Zajímavej kompromis je mód 14:9, ale ani ten mi jaksi nesedí...
BITE MY SHINY METAL ASS!
Tiger_biker666
Junior

Odeslat příspěvekod Krayzie 17. 1. 2007 15:28

Tiger_biker666 píše:No, věc zvyku... :D
Při ořezání se hodně obrazových informací vytrácí. Pokud je film točen v 2,35:1 a ořezán na 4:3 a ze 4:3 ořezán na 16:9, tak už člověk vidí jenom zlomek původního obrazu :twisted: Při menším ořezání je určitě viditelná půlka loga TV, což může působit docela rušivě. Roztažení se mi nelíbí, papírově ale vypadá zajímavě mód Spectacle, kterej zanechá prostředek obrazu a okraje roztáhne víc. Ve skutečnosti to vypadá hodně komicky, při pohybech kamery se obraz roluje jak při pohledu přes nějakou skleněnou kuličku :mrgreen:
Asi spíš záleží na tom, co komu přijde lepší. Zajímavej kompromis je mód 14:9, ale ani ten mi jaksi nesedí...
If murder makes me richer then I'll be a killer.
Krayzie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tiger_biker666 17. 1. 2007 16:06

Já se nehádám, jenom diskutuju ;) Ale máš pravdu, každej ať si zvolí co mu vyhovuje
BITE MY SHINY METAL ASS!
Tiger_biker666
Junior

Odeslat příspěvekod hafca 17. 1. 2007 17:32

A ví někdo za jak dlouho se to vypálí? Je to za za 5 minut, hodinu, 5 hodin? Nikde sem to info nenašel.
hafca
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků