Výběr LCD TV - Samsung vs. LG vs. Hyundai

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Yomega 21. 3. 2007 14:20

Prosím o radu. Jsem co se týká LCD TV poměrně laik. Po prostudování nesčetných diskuzí a informací jsem zúžil výběr své nové LCD televize na tři horké kandidáty:

Samsung LE32R32 (pro mě celkem záhada, nevyskytuje se ani na oficiálních CZ stránkách samsungu a prodává se taky jaká si varianta Samsung LE32R32 B....)

LG 32LC2R – asi největší favorit i po přečtení zdejší recenze. Ještě je levnější model 32LE2R – nevím, jaký je mezi nima rozdíl.

HYUNDAI ImageQuest A321 – nemám o něm moc informací

Nezajímají mě moc doplňkové funkce (PIP...) ani zvukový projev. Jde mě hlavně o kvalitu obrazu při sledování DVD (na TV skoro nekoukám) a bezproblémové spojení s PC (D-Sub, DVI). Chci si na něm občas skrze PC zahrát hru, nebo sledovat DivXy. Předem díky za pomoc a názory.
Yomega
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod douda78 21. 3. 2007 17:22

Yomega píše:Prosím o radu. Jsem co se týká LCD TV poměrně laik. Po prostudování nesčetných diskuzí a informací jsem zúžil výběr své nové LCD televize na tři horké kandidáty:

Samsung LE32R32 (pro mě celkem záhada, nevyskytuje se ani na oficiálních CZ stránkách samsungu a prodává se taky jaká si varianta Samsung LE32R32 B....)

LG 32LC2R – asi největší favorit i po přečtení zdejší recenze. Ještě je levnější model 32LE2R – nevím, jaký je mezi nima rozdíl.

HYUNDAI ImageQuest A321 – nemám o něm moc informací

Nezajímají mě moc doplňkové funkce (PIP...) ani zvukový projev. Jde mě hlavně o kvalitu obrazu při sledování DVD (na TV skoro nekoukám) a bezproblémové spojení s PC (D-Sub, DVI). Chci si na něm občas skrze PC zahrát hru, nebo sledovat DivXy. Předem díky za pomoc a názory.k/quote]

Počkej si ještě na test lcd tv v časopise stereo a video, který má vyjít na konci měsíce. Měli by tam být testovány poslední novinky od všech značek.
I7-6700
16GB RAM DDR4 2133MHz
HDD systémový je SSD Samsung EVO 850 250 GB
další HDD je SSD OCZ Agility 3 a WD10EARS
MB - Asus Z170M-plus
douda78
Junior

Odeslat příspěvekod Yomega 24. 3. 2007 03:50

Tak uz jsem se temer na 99% rozhodl pro LG 32LE2R. Ma dobre parametry S-IPS panel a je za dobrou cenu. Jen me zarazi jedna vec, na nemeckejch strankach je uvedeno ve specifikaci barevny hloubky panelu - 8 bit (RGB), zarazilo me to proto, ze vetsina ostatnich mela uvedeno 16,7 mil. barev. Bohuzel jsem co se tyka videa laik, ale 8 bit me prijde malo. Nebude to mit problem s barvama? Predem diky za radu.
Yomega
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod amadores 27. 3. 2007 05:49

šel bych do LB2r nebo LB1r....řada LE má horší obraz.....
amadores
Junior

Odeslat příspěvekod risomas 27. 3. 2007 06:17

pouziva sa 6,8,10,12bit
6 je malo, iba lacne TN panely
8 je akurat, najbeznejsie
10,12 je pre profigrafikov, velmi drahe modely
C5 X7 Tourer 2.2
risomas
Junior