LCD vs MS v hokeji

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Jste spokojeni s kvalitou obrazu hokeje na LCD?
Ano, naprosto 6 %  15%  [ 6 ]
Ano, mám však drobné výhrady 7 %  18%  [ 7 ]
Ne, ale koukat se na to nechá 5 %  13%  [ 5 ]
Ne, nedá se na to koukat 0 %  0%  [ 0 ]
Kvalitu obrazu neřeším 0 %  0%  [ 0 ]
Nemám LCD nebo nekoukám na hokej 20 %  52%  [ 20 ]
Celkem hlasů : 38

Odeslat příspěvekod Karl 2. 5. 2007 14:32

Zajímalo by mě,jak jsou vlastníci LCD tv spokojeni s kvalitou obrazu,co se týká právě probíhajícího MS v hokeji.Asi by teď měl být vidět nedostatek lcd tv.Zajímá mě tedy,jak to hodnotíte.Vysílá se ve formátu 16:9,tudíž po celé obrazovce,tedy širokoúhlých lcd,tedy výhoda pro širokoúhlé nadšence.Jak jste tedy spokojeni??? (jen tak bokem,uvažuji o koupi lcd PANASONIC TX-32LXD70F,s technologií 100Hz Motion Picture Pro,právě kvůli tomu sportu,tak pokud někdo vlastní tento model,dík za názor)

//Jersey II.: Dovolil jsem si přidat hlasování, mohly by z toho být zajímavé výsledky. :wink:
Karl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sCrew 2. 5. 2007 14:38

mam LG 37'', prijimam TV pres DVB-T a jsem spokojeny... na sport koukam hodne a krome obcasnych chyb mpeg-2, ktere se daji prehlednout nemam problem...
nevim co mas myslis tim "nedostatek lcd", ale ja jsem naprosto spokojeny... a to jsem se lcd dlouho vyhybal.
Quis Custodiet Ipsos Custodes? | Cogito ergo sum
sCrew
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fotr je lotr 2. 5. 2007 14:42

No já sice na hokej moc nekoukám, ale tuhle jsem neměl co dělat a tak jsem se kouknul:-) Mám taky panase TX32LX500P s 6ms a jsem spokojen a nevidím v tom problem a signál má taky pěkný, já jsem spokojený a vrním jako kocour :-) Ještě až pustí pořádnou šťávu, tak to bude ono:-) Myslím digi vysílání:-)
fotr je lotr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fotr je lotr 2. 5. 2007 14:44

Tím myslí to příslovečné rozmazání pohybujících se předmětů, které vychází z technologie LCD, který všichni "plasmaři" argumentují proti LCD... Ale myslím že s tobrým panelem, elektronikou a pěknou odezvou, to skoro nepoznáš... :) 8)
fotr je lotr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sCrew 2. 5. 2007 14:48

haha... tak to jsem videl naposled na starem notebooku s veleodezvou, kde byl kurzor videt jeste asi vterinu...
ale dneska uz to myslim moc nehrozi, pokud neni clovek extra vnimavy a rozmazleny.
Quis Custodiet Ipsos Custodes? | Cogito ergo sum
sCrew
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rado101k 2. 5. 2007 16:41

Ja mam LCD Samsung s 8 ms odozvou a je to v pohode.len skoda ze hokej nevysielaju vo formate 16:9.
rado101k
Junior

Odeslat příspěvekod POiNTER 2. 5. 2007 17:03

rado101k píše:Ja mam LCD Samsung s 8 ms odozvou a je to v pohode.len skoda ze hokej nevysielaju vo formate 16:9.
NA CT2 vysielaju 16:9 hokej
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hekrhy 2. 5. 2007 18:14

divam se na hokej na pocitaci na 19" wide lcd (4ms odezva) a je to parada...navic diky deinterlace v 50fps, takze obraz je opravdu plynuly (ale ne rozmazany)
co je ale hnus, tak to je kvalita dvb-t...ono by si to vazne zaslouzilo daleko vetsi datovy tok nebo mpeg4 :? (a idealne v hdtv :) )
hekrhy
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lupenn 2. 5. 2007 18:17

Mam Grundig Lenaro 32 LXW 82-7731 IDTV a jsem taky spokojenej.Hlavne ze uz konecne je vic a vic poradu v 16:9:)Jinak ve zpozdeni uz dnes nevidim skoro zadnej problem..A stejne to nejvic pouzivam na PC,PS2,a DVD...
lupenn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dreamer 2. 5. 2007 21:40

Samsung monitor 21", PVA, 16:10, 8ms GTG, ziadny problem.

Vo formate 16:9 vysiela okrem CT2 aj CT4 Sport (kde ide hokej tiez).
Dreamer
Dreamer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack_spk 2. 5. 2007 21:49

Ja mám 37 LCD Philips s 8ms a na analogu UPC je obraz veľmi dobrý - hlavne na CT2 - pozerám to tam aj kvoli 16:9 ale hlavne kvoli ceskym komentatorom - su to proste svetove spicky v komentovani...
Jack_spk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iceman001 2. 5. 2007 22:25

ludia mam Samsung LCD TV, ale ked na CT2 prepnem tak su tam tie pruhy hore a dole. Ako to vlastne vysielaju?co s tym?
neni to nahodou vo formate 4:3 letterbox ?
iceman001
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hekrhy 2. 5. 2007 23:49

no podle me klasicky analog bude v 4:3 s temi pruhy nahore a dole, dvb-t uz jede primo v 16:9 :roll: ale mozna kecam :)
hekrhy
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl 3. 5. 2007 07:27

Vysvětlení pro sCrew - tím "nedostatkem lcd" bylo myšleno sledování sportovních přenosů,z hlediska odezvy lcd tv.Sám,zatím :) ,lcd nevlastním,ale co všude slyším nebo čtu,tak averse k plynulým pohybům na lcd tv,je všudypřítomná.Ovšem,co já jsem měl možnost vidět,tedy zatím jen v obchodech (ať na analogu nebo DVB-T),tak mi nepřipadá,že je to nějaký "tragický".Proto mě zajímají názory na sledování MS na lcd tv!!!Chtěl bych taky investovat do lcd (PANASONIC TX-32LXD70F -100Hz- nebo SONY KDL-32S(či V)2510),ovšem sleduji převážně sport,ale i klasické tv vysílání a vlastním digi sat tv.
Karl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JendaLinda 3. 5. 2007 08:37

Dnes není problém s odezvou, spíše je důležitá kvalita deinterlace.

iceman001: Analogový PAL je 4:3, takže letterbox. Nastav si oříznutí nahoře a dole a bude to OK.
Co můžeš odložit na zítřek, odlož na pozítří.
JendaLinda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků