LCD TV Philips 42PFL9732 D

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Daryl 9. 11. 2007 09:29

Pointer: tak teď jsem si přečetl o nejasnostech kolem HDMI na tvfraku (koho to zajímá, tady je odkaz: http://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=14223) a jsem tedy moc zvědavý, co se dozvím dál od Philisu o tom mém problému s přepínáním a absencí HDMI-Control v menu TV, i když je jasně popisován v manuálu.
Prosím tě, ten tvůj známý, co mu to přepíná, má v menu TV onu položku HDMI-Control?????? Díky za info.
Daryl
Junior

Odeslat příspěvekod POiNTER 9. 11. 2007 09:36

Daryl: Ten znamy robil pre cesku pobocku Philipsu. Spytam sa ho dnes, ci mu nebude vadit, ak ti dam na neho kontakt... a poslal by som ti potom sukromnu spravu. Najlepsie bude, ked sa na neho obratis... ma s tym skusenosti.
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daryl 9. 11. 2007 09:37

Díky, když to půjde, budu rád, protože tohle je nějaké vše divné.
Daryl
Junior

Odeslat příspěvekod POiNTER 9. 11. 2007 09:44

Daryl píše:A ještě: jakmile přehrávám DVD 1080p nepřepočítaně, nemám obraz do celé šířky TV, ale cca 1cm na každé straně je černo. Jenže doposud jsem měl. Koukal jsem na to včera jak z jara :roll: .
A poslední: Pointer, prosím tě, zmačknu-li +i, objeví se informace na obrazovce a mimo jiné je tam ODHAD. Co to prosím je? Já tam mám stále ŽÁDNÝ. /quote]
Az teraz som si vsimol tento prispevok... budem sa dnes hrat s AUREAou... tak sa popozeram po tom HDMI-Control... ale nejak som to tam zatial nevidel.
Pozriem sa aj do manualu HTS8100...
Co sa tyka toho DVD 1080p... ten zrejme nikdy nema plny format 1920x1080p (ma o nieco menej, a vdaka overscanu sa to zobrazi na plnu obrazovku)... takze predpokladam ze si mal zapnuty mode obrazovky unscaled,.. alebo nie?
+i odhad predpokladam ze to ma nejaku suvislost s DVB-T ..pozriem to do manualu.
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daryl 9. 11. 2007 09:57

Pointer: Odhad - aha, tak díky za vysvětlení.
DVD 1080p: co je mod unscaled? Jinak nastavení mám stále stejné, nehejbu s ním. Jen jsem vyměnil DVP5980 za HTS8100 a ten zmíněný HDMI kabel.
HDMI-Control: má-li Aurea stejné menu, jako 9732, pak podle manuálu k 9732 str.35 by tato položka měla jít zapnout-vypnout a měla by se nacházet v menu Instalace-Předvolby. Na str.43 ve specifikacích deklarují, že HDMI-Control 1.3a to má. Ale já ji tam prostě nemám :wink: .
Daryl
Junior

Odeslat příspěvekod popel 9. 11. 2007 11:33

Ja si nejsem jisty, ale myslim si, ze ani jaji tam nemam.
popel
Junior

Odeslat příspěvekod Daryl 9. 11. 2007 12:15

Popel, a moh bys tak hodit očíčko? :wink: Díky :D
Daryl
Junior

Odeslat příspěvekod POiNTER 9. 11. 2007 13:28

Daryl: Takze vec sa ma tak, ze p. Novy tuto informaciu o probleme s CEC posunul tomu mojmu znamemu, takze uz o tebe vie a usilovne pracuje na zisteni v com je problem.
Ja som sa dnes tiez pokusal na nieco prist a prisiel som na to, ze v manuale sa naozaj informacia o HDMI s CEC nachadza, ale v zatvorke je uvedene ze "pokud je dostupne".
Zatial este nepoznam presne vysvetlenie, takze tu nechcem pisat moje hypotezy.
Viac v sukromnej sprave.
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petar 9. 11. 2007 14:44

A proč to chcete nechávat na SZ? Já bych taky rád věděl kde je chyba v tom přepínání??
petar
Junior

Odeslat příspěvekod Daryl 9. 11. 2007 15:23

Petar: Pointer se tu nechtěl rozepisovat o p.Novém, se kterým jsem v kontaktu a on to řeší. Nic podstatného v SZ není. Neboj, až se dopátrám, protože mne to HDMI CEC docela vadí, pak to tu napíšu a Pointer asi také, protože v tom nejsem sám, komu to nepřepíná.
Daryl
Junior

Odeslat příspěvekod POiNTER 9. 11. 2007 15:50

petar: Tak tak... riesi sa to... ale kym nebudem vediet presne riesenie, tak je zbytocne tu pisat nejake dohady. Pevne verim, ze zistim v com je problem a hned ako to budem vediet, tak to sem popisem.
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petar 9. 11. 2007 17:06

Jasně chlapi, já to myslel ze srandy, vím, že tu nechcete dávat neoficiální a bludné informace
petar
Junior

Odeslat příspěvekod popel 10. 11. 2007 11:48

Tak tu položku v menu taky nemam a musim se priznat, že mě to začíná štvát pořád přepínat. Muj stařičký filipes to umel bez problemu. :(
popel
Junior

Odeslat příspěvekod Daryl 10. 11. 2007 22:30

Tak Popel dík, žes tam hodil očíčko. Holt jsme na tom asi všicí stejně, asi to tam nemáme nikdo. Tak teď už jen čekat :cry: , co se dále dozvíme.
Daryl
Junior

Odeslat příspěvekod BigFoot007 12. 11. 2007 14:59

Je velmi citit rodziel medzi 32 a 37(32 nie je fullHD a 37 zas hej, to ze nebude mat ambilight hore ta 32 to mi neva, budem mat nad tym skrinku)...
37 je dost draha. tak bud pockam na zlacnenie(aspon na nejakych 50 litrov), alebo kupim teraz 82..
Chcem to na vzdialenost 3-3.5 metra...
A chcem 100Hz, nechcem prist o oci...
Naposledy upravil BigFoot007 dne 12. 11. 2007 15:19, celkově upraveno 1
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků