Philips 32PFL7562D za 22875 Sk

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod TomSelect 13. 12. 2007 20:48

POiNTER píše:JJ DVB-T je primanry rozdiel... ale je este jeden rozdiel... 7562D ma predny cierny ram okolo obrazovky z cierneho skla... 7332 ho ma plastovy... sklo je viac odolne na poskrabanie a lepsie sa cisty + vyzera luxusnejsie. Dnes som akurat 32PFL7562D instaloval jednej znamej...tiez ho zobrala (na moje odporucanie) z vypreadaja za 26 ... bola velmi nadsena... celkom ma to potesilo :)
Zabavne bolo, ked som jej povedal aby mi doniesla fotak, ze jej ukazem ako si pozrie fotky... ona doniesla fotak aj s CINCHovymi kablami... vravim jej ze "toto odlozte a doneste mi USB kabel" :) ...chvilu nechapala, potom doniesla a ked som jej ukazal ze si moze fotky kukat priamo z fotaku cez USB vo vysokom rozliseni, len sa rozlplyvala :)

LCD je doma a vyzerá to viac než dobre ... asi budem musieť trochu prekonfigurovať parametre, lebo obraz je niekedy až príliš dorábaný a pôsobí umelo ... pravdepodobne vec zvyku.
Zaujala ma tá poznámka o rozplývajúcej sa známej :) a ... človeče, mne to akosi nefunguje ... pripojím foťák (Canon PS A95)cez USB a vyhlasuje mi to niečo v zmysle "pripojené zariadenie nie je podporované", potom tam pichnem Fuji A800, výsledok detto. Tak neviem, asi robím niekde chybu.
Tak som to skopíroval na USB kľúč, fotky o.k. (paráda), no neprehráva/nezobrazuje mi natočené video sekvencie z uvedených foťákov, tiež neviem prečo ...
Porovnával som včera futbal (summery LM) cez káblovku (UPS), klasika koax, takmer nepozerateľné, asi ako všade. Prehodil som to (teda preklikol na DO) na STB (Motorolka) cez HDMI a kvalita neporovnateľne vyššia, pohoda.
Playstation je delo, deti a adolescenti sú v tranze. A ja s nimi.
Pravda, zatiaľ z toho "maturujem", ale celkový dojem je vysoko pozitívny.
A cena obstojná ... 8)
TomSelect
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod POiNTER 14. 12. 2007 08:20

TomSelect: Len v rychlosti, lebo mam naponahlo... som rad ze pocity su pozitivne... co sa tyka toho fotaku, musi podporovat USB mass storage device protokol (UMSD).... tvoje fotaky zrejme funguju na PTP protokole (picture transfer protokol), alebo nieco podobne... v tom pripade to asi nepojde.
Ten fotak bol Konica Minolta A200 ...ten isty mam doma aj ja...tam to ide bez problemov.
Videa z fotaku ti to asi neprehra, pretoze su to s najvacsou pravdepodobnostou .mov subory.
Cez usb ide prehrat len mpg.
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel

Předchozí stránka