soubor .MTS

Analogové a digitální videokamery, záznamová média

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod zpalki 2. 1. 2009 18:06

Dobrý den,
nevíte , kde bych mohl stáhnout ovladač (přehrávač) pro visty , který by mi byl schopný přehrát video soubor MTS ??????
díky zdenek :-]
zpalki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marts 2. 1. 2009 18:38

zkus třeba VLC http://www.videolan.org/
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zpalki 2. 1. 2009 19:22

zkušam ...dikes
zpalki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zpalki 2. 1. 2009 19:30

špatný člověče. zvuk =dobrý , obraz nechodí " záběr 1xza 15 vteřin".
taky jsem zkoušel Combined-Community-Codec-Pack-2008-09-21 , to je malinko lepší , ale pořád se nedá mluvit o přehrávání.
zpalki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marts 4. 1. 2009 09:02

takže na 100% to jde přehrát v Nero Showtime
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanDave 4. 1. 2009 14:58

Já jsem to na zkoušku přetáhl nahoru do okna Windows Media Playeru 11 a přehrál to taky.
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zpalki 4. 1. 2009 20:04

počkej , přehrál to taky a jak jsi to provedl , protože to vypadá , že jsi zatím jediný , komu se to povedlo :tleskani
zpalki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanDave 5. 1. 2009 00:16

Normálně jsem to přetáhl nahoru na tu lištu, jak je Přehrávání nebo to jde přes nabídku Otevřít a dole se musí zvolit Soubory typu: Všechny soubory (*.*). Pokud potvrdím dotaz, že to chci otvírat přes WMP11, tak pak stačí to video přetáhnout na ikonu WMP11. Během přehrávání se mně dole u hodin ukazují aktivované kodeky FFDShow a Haali Media Spliter, bez nich bych to nepřehrál. Ve WMP přehrávám i MOVy, jinak mám na MOVy ještě Media Player Classic (Quicktime Alternative) a GOM a ZOOM Player. Quicktime mně nesmí na PC. :-/ :)

Ale taky se mně to hafo seká - je to spíš taková rychlejší slideshow, odhadem tak 4-5sn/s (video se přehrávalo 2m:45s).:D Njn, chce to trošku výkonnější procesor, než ten co mám (Athlon 0,9 GHz ^^).
Víc v mém profilu... :-))
Co máš za procesor?
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zpalki 5. 1. 2009 21:09

vím prd , ale koukám , že je to Intel(R)Pentium(R)Dual CPU T2330@1,6GHz 1,60GHz ...... RAM 2046 MB
ale jinak nevím....:-)))
zpalki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zpalki 5. 1. 2009 21:12

van dave...
kde se dají solidně pověsit data ze společných akcíí , tak aby si je mohli jednoduše všichni vzájemně postahovat??????
zpalki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vanDave 5. 1. 2009 22:25

Procesor máš dobrej - kodeky FFDshow jsou nenáročný - už Ti to šlape? :-)

Buď bych to asi hodil na jeden z serverů,
který jsem psal na viewtopic.php?f=1704&t=1061464&p=6016836#p6016836 - EDISK je neveřejný, na uloz.to si ten soubor může kdokoliv najít přes vyhledávání nebo ještě možná na Rapidshare, ale tam jsem nezkoušel nic dávat. Pokud je ten stahovanej soubor větší a stáhne si ho někdo před tebou, tak tam musíš nějakou dobu čekat... Soubor bych hodil třeba do RARu, klidně s nulovou kompresí a v záložce Pokročilé bych ev. dal heslo a zapnul šifrování názvu souborů. Nebo možná jako přílohu do emailu, ale netuším, jaký jsou tam limity. :-)
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zpalki 12. 1. 2009 20:29

ok
zpalki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kKarotka 8. 2. 2009 18:01

Podařilo se vám převést ".mts" na něco normálnějšího - jako avi, wmv ... ?
Mám kameru Canon HF100 a s tím videem ve formátu mts mi nejde pracovat. Přehrává mi to akorát ImageMixer 3 SE Player - dodaný s kamerou, ale nejde to v něm zpracovat a musí se to pouštět jednotlivě :(
kKarotka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zdlav 8. 2. 2009 22:14

Formát (soubor) *.mts lze normálně zpracovat bez nějakých "mezi-konverzí " přímo v programu Pinnacle 12.1 Ultimate (a určitě i v dalších Sony Vegas, Ulead...). Sám jsem si právě z této kamery udělal projekt a pak vypálil na HD DVD i AVCHD DVD. Samotný tento soubor přehraje např. Nero Vision. Jinak konvertovat tento soubor umí např. program AVS.
zdlav
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kKarotka 9. 2. 2009 14:25

Hmm.. Pinnacle 12.1 Ultimate, Ulead ... a nějaký free program? .. Něco nejde vůbec stáhnout, i když se to tváří jako trial. V AVS DVD Playeru mi mts nefunguje.
Ale moc díky za tipy :-)
kKarotka
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků