Panasonic HDC-SD60

Analogové a digitální videokamery, záznamová média

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Michal.Kili 26. 12. 2010 19:28

Ahojte,

máte někdo onu kameru? Potřeboval bych poradit jak kde mám nastavit, abych mohl natáčet takto:

http://www.youtube.com/watch?v=n1aAxyGc ... re=related

popřípadě, jestli to má i nahrávání, kdy je vidět zpomaleně nějaký rychlý pohyb (třeba prasknutí balónku atd.)

Díky
Michal.Kili
Junior

Odeslat příspěvekod marts 26. 12. 2010 19:44

mrknul jsem na diskuzi pod ukázkou a autor to udělal klasicky - tedy při editaci na počítači zrychlil nahrávku původně zaznamenanou normální rychlostí - čili tato kamery žádnou funkci pro časosběrné snímky nemá,
a nemá ani funkci pro zpomalení záznamu rychlých dějů - jedině to opět udělat na počítači.
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal.Kili 26. 12. 2010 20:33

No dočetl jsem se v tomto článku http://www.ifotovideo.cz/rubriky/video/ ... _2807.html toto:

„Time Lapse Recording" přehraje scény jako západ slunce nebo rozkvétající květinu zrychleně. Nastavením nahrávacího intervalu na 1, 10, 30 s, nebo 1 a 2 minuty si uživatel může prohlédnout dlouhou nahrávku ve zkráceném čase. Například 10minutová scéna západu slunce nahraná na nastavený interval 1 sekunda se přehraje během deseti sekund.

Nové Full HD videokamery Panasonic HDC- HS60, HDC-TM60 a HDC- SD60 mají být na náš trh uvedeny v březnu 2010.

Problém je, že ten time lapse recording nemůžu nikde najít... Kamery jsou v podstatě úplně stejné. Liší se pouze tím, jestli mají vestavěnou paměť nebo používají HDD.
Michal.Kili
Junior

Odeslat příspěvekod marts 26. 12. 2010 20:47

v tom článku to zřejmě někdo špatně opsal - tuto funkci mají kamery HDC-SD700, HDC-TM700 a HDC-HS700.
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal.Kili 26. 12. 2010 20:57

Aha... Tak to potom jo. Ona se tato informace objevuje na více místech, tudíž mě to asi zmátlo. Díky za info ;-)
Michal.Kili
Junior

Odeslat příspěvekod XatriX1410 1. 1. 2011 22:17

HDC-SD60 som prestudoval od hlavy po paty a timelapse nema, to je aj jeden z dovodov preco som si vybral HDC-SD600...
pri SD60 sa da nahrat normalny zaznam a napriklad after effects dokaze pekne upravit rychlost :)
Gear: Ryzen 3900x / Noctua U12A / Asus x570-i / ASUS RX 5600 XT / 64GB Vengeance LP / SSD 1TB + 120GB + 500GB / HDD 500GB / Corsair SF600 / Lian Li TU150
Audio: PreSonus Eris E5 / Temblor T10 / Roland Rubix22
Mobile: Lenovo Yoga 920, LG G7 ThinQ
XatriX1410
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal.Kili 23. 5. 2011 19:54

Ahojte,

napadla mě jedna věc. Dá se ta kamera propojit s počítačem a pak používat na videohovory třeba na Skype? Pokud ano, tak jak? Sice si myslím, že to nejde, ale raději se zeptám.

Popenec
Michal.Kili
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků