JVC GC-PX100

Analogové a digitální videokamery, záznamová média

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Refael 15. 9. 2013 11:40

Dobre nedelni odpoledne do Cech,

PROSIM PROSIM vsechny majitele ci kazdeho, kdo mel alespon na kratsi cas videokameru JVC GC-PX100 a ma nejake zkusenosti s natacenim(nejen kvalita obrazu i fotek, ale treba i kvalita opticke stabilizace) a v neposledni rade ergonomie, plus vydrzi na baterii.

Tato kamera mne laka, nebot ma papirove stejne techn.parametry jako napr.Pan.X920 ci Canon HF G25. Pritom je levnejsi nez napr.Pan.X920, ktery stoji $1400 a PX100 stoji $900. Co se mi tez libi je, ze ma svetelnost objektivu f/1.2, kterou bych vyuzil pro nocni zabery, ktere bych tak rad natacel. Je to muj nejoblibenejsi rezim u foceni.
Ale obcas podobne objektivy s vysokou svetelnosti pry maji problem se slunecnim dnem.
Tez bych byl MOC rad, pokud by pripadny majitel napsal, co vse se ukryva v krabici. Mam predevsim zajem o informaci, zda-li se krome obvyklych veci nenachazi i hledacek(jake ma pokryti obrazu?) ci druha baterie. Nekde jsem cetl, ze "Victor" v nejakych zemich pribaluje navic tyto veci.

Velmi tezko se nachazeji recenze na tento model. Asi neni tak prodavany jako Pan./Canon a tudiz recenzenti vynechavaji recenze na tento model.

Vim, ze dostal i letosni cenu EISA, ale nemam uz delsi dobu velkou duveru k teto byt prestizni organizaci.

Dokonce i na AVSforum.com neni o tomto modelu skoro nic, obcas par starsich prispevku.

Predem DEKUJI za jakoukoliv odpoved a preji do Cech HEZKOU nedeli.
Refael
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marts 15. 9. 2013 18:13

Mrkni sem http://www.bhphotovideo.com/c/product/9 ... mpact.html (mají tam vypsaný obsah balení a 10 uživatelských recenzí)
marts
Expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků