Fimi Palm 2

Analogové a digitální videokamery, záznamová média

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Tiro 26. 3. 2021 11:16

Zdravím všechny příznivce videa a audia. I koupivše Fimi Palm2 jsem narazil. Video je OK, srovnatelné s kamerkami tohoto typu a cenové relace. Ouha ale audio, to je velmi špatné. Tak jsem koupil Saramonic SR-XM1 a to je úplně špatně. Nahrávka škrčí, šumí a je přerušovaná. Nemá někdo z Vás, odborníků typ na mikrofonek
k této kamerce? Měl by být pokud možno všesměrový, stereo a asi by měl mít, jak jsem vysledoval na Youtube vlastní napájení. No pokud by to někdo četl a měl tip předem děkuji.
Karel Brno
.... věci kolem nás se stávají živými teprve tehdy, když mají své jméno...
Nevím kdo to napsal ale je to móóóc chytrý.
Tiro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marts 28. 3. 2021 16:08

A to škvrčení, šum atd. je tam jak při použití zabudovaného mikrofonu tak i toho externího?
Aby nebyl problém spíš v elektronice předzesilovače než v samotných mikrofonech.
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tiro 29. 3. 2021 09:56

Zdravím, ne, z toho interního mikrofonu je to bez škrčení atd. ale je to velmi slabé a není možnost to zesílit.
Děkuji za reakci.
Karel Brno
.... věci kolem nás se stávají živými teprve tehdy, když mají své jméno...
Nevím kdo to napsal ale je to móóóc chytrý.
Tiro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kota88 14. 5. 2021 12:27

Zdravím, před měsícem jsem taky pořídil Fimi Palm 2. Mám dost podobný problém, kameru používám i při rozhovorech a tady jsem narazil. Jak interní, tak externí mic (Rode) mi zlobí, zvuk se doslova kouše, vynechá mi to klidně i celá slova...bída. Fimi jsem reklamoval, hodil jsem jim na flash disk videa s chybami a jsem zvědavý jak se k tomu postaví...
kota88
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků