problem s vypalenym DVD

Analogové a digitální videokamery, záznamová média

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod thugz 4. 8. 2007 21:54

Zdravím všechny mám problem s vypáleným 8cm DVD-RW na cameře Samsung DVD -RW v kameře mi jde nahraný soubor normálňe , ale když ho dám do PC tak se nezobrazí žádný soubor, v programu Nero dám info Disc a zobrazí mi soubor Title1 , ale nijak ho nespustim ani nic snim neuďelám a proto prosím jak na to. Nemám Tv kartu jinak bych ho nahral prosím POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!
thugz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M. 4. 8. 2007 23:41

A mas to DVD ukoncene?
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom_bianski 6. 8. 2007 23:56

DVD-RW je třeba v kameře uzavřít. Já mám rovněž SAMSUNG a již se mi stalo, že při dotočení DVD-RW do konce se DVD špatně uzavřelo. Pak to PC nepřečte vůbec a nelze to ani dodatečně uzavřít např. v NERO. Jediná možnost pak je nějaký program pro obnovu dat z disku. Já používám BadCopy Pro. Je jednoduchý a data (klipy) mi zachránil všechny. Je potřeba pouze zrestaurované soubory přejmenovat na koncovku *.mpg.
Po těchto zkušenostech používám zásadně DVD+RW ... nemusí se ukončovat a hned po natočení a vyjmutí z kamery fungují na stolním DVD. (Pokud tedy nezpracováváš = nestříháš, nevytváříš playlisty atd. natočené DVD v kameře - nepodporují formát "VR").
tom_bianski
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků