MMC s DVB-T2 tunerem

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod seesul 14. 9. 2020 10:33

Dobrý den,

chtěl bych poprosilt o radu s výběrem MMC s DVB-T2 tunerem v ceně do 3.000 Kč. Nechci zatím kupovat novou TV, proto DVB-T2 tuner a MMC z toho důvodu, že mám doma NAS server, na kterém mám uloženy filmy.
Primárně mi jde o to, aby si zařízení umělo poradit s různými video formáty. Filmotéku mám v avi souborech a TV Samsung, kterou mají děti, mi přehraje vše, ale třeba PS4 přehraje jen některé z filmů.

Poradí někdo s výběrem takového přístroje, který přelouská vše? Nechci se dostat do situace, že něco koupím a až pak zjistím, jestli to vše přehraje, nebo ne. Co jsem se díval do diskuzí, třeba TESLA TEH-500 Plus nebo AB CryptoBox 752HD Combo při přehrávání zamrzávají.

Předem moc děkuji za případné rady.

-- 14. 9. 2020 11:21 --

Co tento Technisat? https://www.omko.cz/technisat-digipal-t ... -antracit/
Má někdo zkušenost?
seesul
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ilja2001 14. 9. 2020 13:07

Já bych šel možná cestou Raspberry Pi 4B a TV tuner k tomu. Není to sice úplně ve stylu zapoj a hraj, ale univerzálnější než ty krabičky.
https://rpishop.cz/hat/1095-raspberry-pi-tv-uhat.html
K jedné TV mám i AB Cryptobox, akorát pouze 702T s DVB-T2 tunerem a přehrávání z NASu žádná sláva, zamrzá už při vyhledávání. Z tohoto pohledu starší R-Pi, co mám, je úplně jiná liga. Navíc u R-Pi mi funguje ovládání DO od TV přes HDMI-CEC, takže nepotřebuju další ovladač. Ale to je závislé na zapojení konkrétní TV a R-Pi.
ilja2001
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod seesul 14. 9. 2020 17:51

Děkuji moc za odpoved, ale obávám se, že pro mne to bude už vyšší dívčí, a raději bych opravdu nějaké to MCC s tunerem. Ale je mi jasné, ze musim počítat s tím, že v této cenové kategorii třeba nenajdu nic. Uvidím.
seesul
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků