Nejkvalitnější IPTV

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod polda 27. 2. 2021 21:28

Je místo kde to dělá jen webová stránka zatímco aplikace TV funguje. Nebo další kde nejde aplikace ale přes STB to funguje. Případně nejede přes dráty ale jelikož má LTE používá v extrémních případech toto.
Ppkid problém co popisuješ se děje na jedné adrese. Vyzkoušet jiného dodavatele netu, případně nepřekonatelný problém na lokálním serveru O2 dokud jej neposílí.
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 27. 2. 2021 22:23

polda: Mě jako zákazníka absolutně nezajímají přetížené servery a podobně. Platím a chci bezchybnou službu. Budeš v krámě kupovat připálené housky, nebo auto, co neumí zatočit doprava?
Není to tak dlouho, co mi nějaká káča z infolinky O2 vnutila rychlejší VDSL. Co myslíš, že se stalo? Přestalo to fungovat. Technik od Cetinu se chytal za hlavu, proč to nabízí, když na to není na ústředně hardware. Jaké má vztahy Cetin s O2 je mi úplně jedno, stejně tak, komu tam co patří a jaké jsou mezi nimi informační toky. Někdo prodává službu, taky by měl garantovat stoprocentní funkčnost. A takhle je to u O2 se vším. Bohužel lepší internet u nás zatím není.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod takyjamam 27. 2. 2021 22:30

Prostě to je problém o2 a já nehodlám si s nimi neustale volat, technik prijede, nic s tím stejně neudělá a podle ohlasu na netu to dela spouste lidí. Prostě dokud to o2 nehodlá řešit, nemá smysl se tím zabývat.
takyjamam
Junior

Odeslat příspěvekod polda 27. 2. 2021 23:09

Tak proč být u O2 ? O2TV funguje i na jiných providerech. S TMO v zádech na pevné si Cetin(aliasO2) nedovolil víc jak 2 výpadky za celé 3 roky. Na těch samých drátech s netem O2 se stala služba během roku až nefunkční.
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xMaster Seller 28. 2. 2021 02:27

No a nemáte náhodou metodu jak ty IPTV reálné měřit ? Třeba nějaký SW, nebo apka kolik běží rozlišení+bitrate u jednotlivých programů ? Řekl bych, že funkce TV to nemusí nutně uvádět správně, pokud vůbec? Možná je objektivní začít měřit už na (wi-fi)routeru či v set top boxu, aby se vyloučily přenosový ztráty do TV.

Asi záleží na jednotlivým poskytovateli služby, HW / SW aplikaci, jen bych prostě rád věděl co mi za kvalitu domů za ty peníze posílají!? ;-]
xMaster Seller
Junior

Odeslat příspěvekod xMaster Seller 16. 3. 2021 21:24

Mezitím jsem trochu pátral a narazil na tyto články o přehledu IPTVs v ČR. Můžou se leckomu hodit, je tam i trochu o kvalitě vysílání s min.požadavkem na net.

https://www.cnews.cz/co-je-to-interneto ... vize-iptv/
https://lukashavlina.cz/srovnani-iptv-v-roce-2020/

Ještě odpověď z podpory SledovaniTV na kvalitu vysílání. Kupodivu v tom hraje roli kodek ve vašem přijímači:

"Co se týká kvality vysílání, tak je tam víc okolností, které na ni mají vliv. Pokud je na Vaší televizi dostupný kodek H265, tak Vám automaticky poběží naše vysílání ve FullHD (1080p)."

8-) Myslel jsem že se H265 týká jen DVB-T2 tuneru ?!?
xMaster Seller
Junior

Odeslat příspěvekod polda 16. 3. 2021 21:59

Mám teď na zkoušku KUKI a konstatuji,že ani čísla H265 a 1080p nestačí. V porovnání s ostatními kteří to také umi O2,Telly..... je obraz mnohem kvalitnější . Bylo mi vysvětleno,že jde ještě o nějaké lepší prokládání snímků.
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 16. 3. 2021 22:10

H265 rozhodně nesouvisí jen s DVB-T2. Tento kodek se vesměs používá u 4K videí, ale nejen tam.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod xMaster Seller 4. 4. 2021 22:11

Bohužel H.265 v mojom TV niet. Nabízí se otázka, o kolik víc dat potřebuje H.264, už jsem o tom něco zachytil tady: viewtopic.php?f=1705&t=1313615&p=12869850#p12869850
xMaster Seller
Junior

Odeslat příspěvekod ROlda78 8. 11. 2021 18:34

Nemáte někdo k dispozici novou aplikaci resp. její apk, co nedávno vypustilo O2 (mám na mysli českou apku pro android TV)? Mám TV, které splňuje požadavky (verze androidu), ale není to žádná z těch oficiálně zmiňovaných značek (v Google Play se apka nenabízí). Díky.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kutil71 9. 11. 2021 10:29

Dobrý den, mám box TESLA MediaBox XA400 s Androidem TV 10 a v Google Play se apka nabízí, nainstaloval jsem ji a O2TV jde dobře, bez problémů. Obraz je kvalitní.
Kutil71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PavelH74 12. 12. 2021 21:55

Možná jsem to přehlédnul, ale nikde se tady nemluví o zvuku IPTV. A co jsem si zjišťoval, tak jediný zvuk který je alespoň 5.1 má Vodafone TV. Ostatní jedou stereo. Vodafone ma tu jejich krabičku a ta je připravena vysílat v Atmosu.
Pro mě to bylo vcelku zásadní. Tak jen pro ostatní.
PavelH74
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Albert.Bert 3. 2. 2022 19:10

Čau. V současné době využívám IPTV Skylink Live, nemám satelit ale pouze tuhle "netovku". Za dvě stovky mi to přišlo přijatelné, sleduju přes to především NatGeo, Spektrum, Viasat History, P. Zoom a občas něco na Coolu. Všechno téměř výhradně přes zpětné shlédnutí, takže mi nevadí že některé dokumenty jedou pořád dokola, protože si vždy sám vyberu co chci vidět a stejně nestíhám všechno. Nicméně chybí mi kanály jako Discovery, Science, Investigation a podobně. Tak jsem hledal a našel Sledování.tv za 399 které splňuje moje požadavky, ale upřímně víc jak tři stovky se mi za to dávat nechce. Nepřehlédl jsem někde něco? Na zprávy a jako kulisu pouštím TV přes anténu, kterou máme v panelovém domě. Ale jde mi hlavně o dokumenty a podobné pořady, sport nijak zvlášť nesleduju a na filmy mám Netflix, k tomu za pár korun HBO jako bonus k jiné službě. Takže vzhledem k tomu, že to chci pouze na dokumentární kanály šel bych i do jinak osekané nabídky, bohužel jsem žádnou takovou nenašel. Ví někdo o něčem co jsem přehlédl? Díky.
Albert.Bert
Junior

Odeslat příspěvekod Vincnetibm 3. 1. 2023 11:17

Ahoj, obnovuji toto téma, abych se zeptal, jak jste spokojeni se svou IPTV ? Já jedu na Philips 65OLED706 s aplikací T-Mobile TV GO a apka celkem v pohodě funguje, ale kvalita obrazu se liší dle programu. Povětšinou to není žádný zázrak - např. fotbalové mistrovství bylo dost tragické, obraz daleko lepší přes anténu. Obecně ČT nic moc, NOVA, Prima lepší.. Má někdo IPTV, které je kvalitou obrazu opravdu dobré?? Díky
Vincnetibm
Junior

Odeslat příspěvekod majkom 3. 1. 2023 11:36

Mam za 100kc 4net.tv, funguje. Kvalita obrazu ziadna bomba, ale mi to mame prakticky jen na ct decko:) napr ms na ct vypadalo lepe jak nova, to snad bylo 800x600:D
majkom
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků