Příjem pouze z družice 23,5

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ovi 20. 4. 2008 22:25

Po zakoupení nastaveného satelitního kompletu Homecast 3000CR a jeho montáži, provedenou svépomocí, hrají pouze kodované programy vysílané na družici Astra 23,5 ( karta T-T ). Je prosím možné, že jsem anténu špatně nasměroval, a druhý konvertor nezachytí Astru 19,2, nebo je vadný přepínač LNB. Jak poznám, kde je chyba ? :hm
Samsung Galaxy S9+
ovi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 20. 4. 2008 22:49

Na Astře 23,5 je hodně málo volných programů nebo jsi dal vyhledat pouze kodované kanály.A druhý konvertor musíš nastavit v menu jako druhý,samo to nefunguje.Doufám že máš levý na Astru19 a pravý na Astru23.Pohled za parabolou.
jito
HD SATan

Odeslat příspěvekod ovi 20. 4. 2008 23:00

To naprosto netuším na co je který nasměrován. Při prodeji prodavač podal informaci, že je vše seřízené a kanály jsou navolené. Měl jsem zapnout přístroj a natáčet tak dlouho, že bude hrát TA3 nebo ČT4. To se stalo a tyto programy hrají, dále jsem vložil kartu TT a začaly hrát všechny kodované programy, ale z 19,2 nehraje nic. Takže nevím?
Samsung Galaxy S9+
ovi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 21. 4. 2008 08:34

A to máš dva samostatné konvertory nebo jeden monoblok?Pokud máš dva,tak v menu dej pro Astru23 funkci diseqc1 a pro Astru19 diseqc2.Pokud ti jde Astra23 tak asi šilháš na Astru19.Až zadáš to co jsem psal,v menu vyber Astru19,vyber transponder nebo frekvenci,třeba ČT24-12,382/H-sr27500-fec3/4 a pohybuj druhým konvertorem-tím kterým šilháš-dokud nenajdeš signál.
jito
HD SATan

Odeslat příspěvekod ovi 21. 4. 2008 17:19

Promiň, že jsem to neuvedl hned. Mám monoblok. Dnes jsem volal do prodejny a tam řekli, že bych měl zkusit tento monoblok povolit v úchytu a natáčet jím nahoru a dolů. Takže celý talíř bude pevný, jen monoblok volný. Můžu zkusit. Jen jeden problém, že se celá sestava nachází namontovaná na mé rekreační chalupě a já jsem doma ( 60km daleko ). Takže během týdne musím nachytat rady a přes víkend budu zkoušet. :-|
Samsung Galaxy S9+
ovi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cumel30 21. 4. 2008 17:27

Zatiaľ si pozri maléry pana učetního.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ovi 21. 4. 2008 17:31

to já jsem účetní, :-[
Samsung Galaxy S9+
ovi
Kolemjdoucí