UPC a výměna přijímače.

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod wert_ 17. 6. 2008 11:49

Jistě se to tu mnohde řešilo, tak se asi opakuji, ale poradíte prosím laikovi? Mám satelitní UPC a koupil jsem si Full HD TV Panasonic. Chci se zeptat, jelikož původní přijímač UPC, mám už asi 5 let, lze nahradit něčím, aby se zlepšil obraz? Nekamenujte mne prosím za pro mnohé jistě triviální dotaz :-) A děkuji za rady.
wert_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DaveDave 17. 6. 2008 17:35

obraz na tvé televizi vylepšíš pouze výměnou za HD přijímač.. ;-)
DaveDave
Junior

Odeslat příspěvekod wert_ 18. 6. 2008 11:42

UPC prý nabízí DVR HD ready přijímač (Philips DSR 8111/53), za 150,- měsíčně. Byla by instalace tohoto přijímače řešením?
wert_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DaveDave 18. 6. 2008 14:57

to je přesně on..http://www.parabola.cz/clanky/3048/phil ... pc-direct/
Je si ale taky potřeba uvědomit že chytíš jen velmi málo programu v HD kde teprve poznáš kvalitu tvé TV. Ty nejlepší výsledky v HD dosáhneš když přehraješ nějaký novější BD disk v blu-ray přehrávači nebo v PS3.. ;-)
DaveDave
Junior

Odeslat příspěvekod wert_ 7. 7. 2008 19:48

Tak nový Philips od UPC s HDD zapojen :-) u běžných programů jen minimální změna :-( ovšem Clasica na tuším 111pozici v HD rozlišení je bomba :-) asi se dám na klasiku :-)) jinak PS3 už jsem rovněž zakoupil a BR filmy je fakt zážitek :-) jen ta cena :-(
wert_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wert_ 15. 7. 2008 07:41

Měl bych k tomu Philipsu s HDD jeden dotaz. Třeba někdo z příchozích odpoví. Nestudoval jsem návod ale přijde mi, že i ve vypnutém stavu přístroj hučí a běží Vím že u DVD s HDD byla v nastavení nějaká volba, aby přístroj "neaktualizoval čas" či co a pak hučet při vypnutí přestal. Netušíte, zda je i tady nějaká možnost, aby přístroj po vypnutí umlkl a nemakal?? Díky za Vaše rady..
wert_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cumel30 15. 7. 2008 12:55

Bohužiaľ,aj v režime Standby prístroj hučí,keďže sa točí disk HDD,ale na to si časom zvykneš,ja som si ešte nezvykol.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků