SET TOP BOX

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Martyy 25. 8. 2008 17:02

suvel píše:Je sice hezké, že televizor má prutovou anténu, ale jakou anténu má ten settobox?

Tak do settopboxu vede prave kabel z toho prutu :-)
Martyy
Junior

Odeslat příspěvekod suvel 25. 8. 2008 17:13

V Modřanech by měl být dobrý příjem DVB-T. Nezbývá, než zkusit jiné místo příjmu (prut je nouzovka a jestli je zrovna ve "stínu", může to být ten problém, nebo raději nějakou lepší anténu. DVB-T si zaslouží dobrou anténu, jinak je to jen k vzteku (kostičkování, "sekání" obrazu a pod).
suvel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Martyy 25. 8. 2008 18:11

A neni to prece jenom tim, ze u nas jeste dig. vysilani neni?
Multiplex veřejné služby (MPX1) bude v územních oblastech Praha (Praha a část Středočeského kraje) a České Budějovice (Jihočeský kraj) spuštěn koncem září 2008. Přesný termín, kdy obyvatelé uvedených regionů naladí digitální zemské vysílání MPX1, tedy digitální vysílací sítě 1 se všemi čtyřmi programy České televize, bude oznámen v první dekádě měsíce září.
Martyy
Junior

Odeslat příspěvekod suvel 25. 8. 2008 19:27

Z Cukráku vysílá v současné době dočasný multiplex A (ČT1, ČT2, ČT24, ČT4, Nova), který bude koncem září překlopen v řádný Multiplex veřejné služby. Dále v současné době z Cukráku vysílá dočasný multiplex B (Prima, Óčko, Noe, Public TV, Z1, ČT4). Chce to jen anténu za pár stokorun nejlépe na střechu a pár metrů kabelu.
suvel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Standucha 29. 8. 2008 18:15

Prosím poraďte,

potřeboval bych koupit dvoutunerový set up box (televize+DVD HDD). Dnes mi byl v obchodě doporučen etronic Zapbox Easy 2. Jaký je, eventuelně doporučte jiný. Televizní signál chytám přes STA.

Díky
Standucha
Junior

Odeslat příspěvekod jito 29. 8. 2008 19:32

Standucha:trochu nechápu na co ho potřebuješ?Ty přijímáš přes STA pozemní DVB-T signál?Já myslím,že ne.Máš analogový,možná i digitální tuner v TV i DVD-HDD,tak na co externí tuner?
jito
HD SATan

Odeslat příspěvekod Standucha 29. 8. 2008 20:57

jito: přes STA příjmám analog, ale už mi na ČT2 svítá čtverečky v pravém dolním rohu (Praha). Televizi máme doma starou (Mono-2x2vstup Cinch) a DVD HDD jsem koupil minulý červen, což žádný DVD HDD s digi tunerem v mé cenové relaci nebyl.

Díky
Standucha
Junior

Předchozí stránka