Přestaly hrát všechny digi stanice CT v Ostravě

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 7. 1. 2009 20:31

R.A.D.E.K známá v jedné části Brna chytá DVB-T signál na STB, přes dobře (u příslušného okna) umístěnou vnitřní anténu. Nebyl jsem u nich na návštěvě, takže nevím,jak vypadá kvalita příjmu :-)

Jak jsem již psal-zkusil bych kontaktovat někoho, kdo má anténu na starost a domluvit se ... po lidsku.

Nebo zkus nějakou zapůjčenou anténu (vnitřní u okna, venkovní na balkoně apod.) a řeš to tímto způsobem.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Oops! 7. 1. 2009 20:31

Zkus si půjčit anténu (třeba jen pokojovku) a uvidíš.
Oops!
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod janhonza 26. 3. 2010 14:54

spike18 píše:Ze dne na den mi přestaly hrát všechny stanice ČT, lidem v okolí hrají normálně. Zkoušel jsem už 2x přeladit TV ale vždy mi najde jen analogové. Ostatní digi stanice mi jdou v pořádku (Nova, Nova Cinema, Prima, Prima 2, Barandov TV, Z1, Public TV, Očko)

Na STA mi taky jedou jen kanály 32 a39.Kanál 54 píše NENI SIGNAL. Sousedum to jede normálně.
Bydlím v Havířově.
UPRAVENO
Už jsem na to přišel.Chyba byla u mne.Mám totiž do anteního vstupu daný slučovač přes který pouštím i kabelové UPC.
Teď jsem to zkusil pustit z STA přímo do TV a jede to.Jede to i přes ten slučovač,ale když jsem tam připojil i to UPC tak zase kanál 54 nejede.
Myslíte,že pomůže koupit lepší slučovač?Nebo je to bez šance?
Thalia Expression 1,2 16 V
SGS II
Nikon 5100
janhonza
Kolemjdoucí

Předchozí stránka