Aktuálně nejlepší volba pro DVB-T (cena/kvalita/výbava)

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ilja2001 31. 8. 2010 10:12

bob.bob: třeba IAMM NTR82, ale jenom 1x tuner a nevím, jestli umí všechny ty internetové služby.
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... V26J000UY4
ilja2001
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bob.bob 31. 8. 2010 14:31

Bunuel píše:
bob.bob píše:V podstatě hledám něco jako Evolve Blade II (http://www.evolve.cz/d-fullhd-prehravac ... disku.html) doplněný o tuner a scart ;)

Scart? Ty máš na starost exponáty do technického muzea?

Mám funkční TV se slušným obrazem, který mně na zprávy a děckám na pohádky stačí.

-- 31. 8. 2010 15:35 --

ilja2001 píše:bob.bob: třeba IAMM NTR82, ale jenom 1x tuner a nevím, jestli umí všechny ty internetové služby.
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... V26J000UY4

Díky, vypadá to celkem zajímavě, aspoň se mám od čeho odpíchnout...
bob(tecka)bob(zavinac)email(tecka)cz
:-D
bob.bob
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 31. 8. 2010 19:29

Bunuel píše:Scart? Ty máš na starost exponáty do technického muzea?

Hmm ... takový skoro rejp, že? Já mám totiž na starosti také věci do technického muzea. A jak občas píši ... když přijdu domů z nějakého kšeftu, kde vidím moderní LCD, či plazmy ... stále a stále se přesvědčuji o tom, že má TV má oproti nim dvě nevýhody - menší uhlopříčku a nezvládá HD. Co se týká obrazu (SD) a zvuku stále s nimi drží krok ... a mnohdy jim utíká i o „dvě délky“.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Dagy2 1. 9. 2010 13:29

V katalógu Metro (je mi jasné že to nie je ideálny shop na nákup elektrotechniky) som videl DVB-T Emgeton -> malá krabičička so SCARTOM, ktorý slúži zároveň ako držiak - celé je to potom na zadnej stene TV, takže žiadny prístroj nie je vidieť. Má to dokonca USB na nahrávanie.
Skúsil to niekto ?

Pozn. k múzeu: Pre veľa ľudí je ploský TV hlavne symbolom ukážky ich "blahobytu". Nerozumejú tomu, prečo mali lepší obraz na ich Digi s CRT ako s novým LED ultra tenkým a neviem čo ešte TV. Ale nakoniec sami seba presvedčia že je hlavne imidž je imidž.
Ale dobré CRT je stále dobré CRT 8-)
Dagy2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod holubek002 28. 9. 2010 17:33

Hodim to tady, at nemusim zakladat nove tema.

Potreboval bych poradit jaky dvoutunerovy set top box koupit. Hlavni je, aby sel nahravat jeden porad a na jiny se divat. Idealne nektery z techto: ECG 950, ECG 1050, Evolve Mercury DT-2030, Gogen 418T2U, Strong 5203. Vim, ze nejsou nic moc, ale ktery by jste zvolili vy?
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 28. 9. 2010 21:08

Strong má nejzvučnější jméno... ale zbytek zase může nabídnout nějakou přidanou hodnotu... záleží na osobních preferencích...

Při ceně některých satelitních sestav stojí za to, popřemýšlet i tímto směrem.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Předchozí stránka